Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığı

Batılı Cermen Ülkelerini Nasıl Mağlup Edebiliriz?

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 12 Kas 2014, 21:32

Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık, Türk Düşmanlığı ve Batılıları Nasıl Mağlup Edebiliriz?İnsanlığın ayıbı olan batılı şeytani, milli olmayan ve sadece bencillikle mutlu olmayı amaçlayan, kendine benzemeyen herkeze zarar vermekten mutluluk duyan(ve asla milliyetçi olmayan, sadece "ben" diyen), sadece Irak ve Afganistan'da son 10-15 yıldır 2 milyon insanı katleden ve daha milyonlarca insanların ırzına geçen evinden barkından eden ve bütün bunlardan dolayı kendi adamlarını daha da fazla zenginleştiren profesyonel hırsız ve katillerin yönettiği cermen ülkelerinde ırkçılığın vahşi bir şekilde yapıldığını kanıtlayan ve batılı ülkelerde asla eşitliği savunan milli demokratik bir yapının olmadığını(monarşiyle veya başkanlık sistemiyle yönetilen ülkelerde bunları beklememek gerekir) gösteren ve kanıtlayan küçük bir örnektir vidyoda anlatılan olay. ABD'de yaşayan İspanyol asıllı birisi normalde 100 tane işe "Jose" ismiyle başvurduğu zaman cevap alamazken, "Joe" ismini kullandığı zaman birden bire birçok yanıtın geldiğini belirtmektedir.

Hukukun eşit bir şekilde işlemediği, ırkçı polis ve ırkçı hastanelerin sosyal ve adaletli olmadığı, ırk veya din ayırımını devlet bazında destekleyen, devletin tüm resmi kurumlarında ırkçılığın sistematik bir şekilde uygulandığı, yaşadığı ülkede doğmasına ve sülalesinin ülkede 50 yıldır yaşamasına rağmen kendisine benzemeyenleri göçmen-yabancı olarak tanımlayan, asgari ücretin çoğu ülkelere rağmen yüksek olmasına karşın yaşamak için gerekli olan giderlerin komik bir şekilde çok yüksek olması, hep "terör ve ırkçılık olmasın"(uefa gibi kuruluşların reklamlarını hatırlayın ve mesela Fenerbahçe'ye uefanın yaptığını da hatırlayın) diye rol yapıpta kendi ülkelerinde teröristleri büyütüp besleyen(Hollandada pkk'lıların açık açık desteklendiğini biliyorum) ve buna benzer binlerce örnek gösteriyor ki bu batılı lanet Cermen ülkelerinin(ABD, İngiltere, Almanya, Hollanda, Fransa) medeniyetle(eşit adaletin dağıtıldığı-milli-demokratik sistemle) uzaktan yakından alakaları yoktur!!! Bu devletlerin milletlerinin ustalaştığı tek konu var oda sömürü ile mazlum insanların üzerinden para kazanmak(ve zenginleşmek). Bunu yüzyıllardır yapıyorlar, Endonezyalısından Amerika'nın Yerlisine ve Afrika'nın Rwanda'sına kadar kadar, kendisini savunamayan zayıf ve mazlum tüm halkları sömüre sömüre(tecavüz ve soykırımla birlikte) zenginleşen bir birikim oluştu Cermen milletinin insanlarında. Bu zenginlikle bu kafir düşmanlar bizim ülkemize de etki edebiliyorlar(ülkemizi bölmek amacıyla) satılmış insanları fahişe gibi kullanarak! Görmemiz gerekir ki bu batılı cermenlerin gücü haksızlıklarla elde ettikleri zenginliklerindendir, yoksa bunlarda askeri bir güç asla yoktur, milli duyguları olmayan milletlerin askerleri hiçbir yerde savaşarak kazanamazlar(örneğin vietnam, örneğin suriye, vs...). Yapabildikleri tek şey parayla(oluşturdukları devlet bazında projelerle) milletleri bir hipnoza sokup onları sömürmek ve ilerlemelerini sürekli engellemek!!!

Bu batılıları mağlup etmenin tek formülü de BÜYÜK ATAMIZ ATATÜRK'ÜN ALTI-OK formülüdür. Çin bu formülü uygulayarak bu katil zihniyetten daha güçlü hale getirdi kendisini son yıllarda. Bizde, yobazlaşmış kafalardan kurtulup DAHİ ATAMIZ ATATÜRK'ÜN Altı-Ok sistemine sahip çıkıp bunu uyguladığımız zaman milli bir ekonomik birikime(Türk'ün üretimiyle zengileşecek olan devlete) sahip olacağız kısa bir süre içinde. Uzun vadede(20-30 yıl sonra) bu batılı cermenleri geçebiliriz ve mağlup edebiliriz bu şekilde(ve onlardan daha zengin ve daha sosyal bir devlete sahip olabiliriz), ama bütün bunları yapabilmek için Milli bir hükümetin oluşması gerekiyor, ben Ergenekon'dan çıkan Kahraman Doğu Perinçek'e güveniyor ve bu Milli hükümeti kurabileceğine kalpten inanıyor ve destekliyorum!!


************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Een letter veranderen in je sollicitatiebrief en plots wel antwoord krijgen

José Zamora stuurde dagelijks vijftig tot honderd keer zijn cv rond, zegt hij in een video op Buzzfeed. Dat hield hij maanden vol zonder enige reactie te krijgen van werkgevers. Totdat hij in zijn mails één letter veranderde.

Op een dag besloot José Zamora de s uit zijn voornaam te halen. Verder veranderde hij niks aan de mails en het cv, hij reageerde zelfs op dezelfde functies, alleen stond er nu Joe Zamora in plaats van José.

Zamora zegt dat precies een week nadat hij zijn naam aanpaste de reacties binnenstroomden of hij op gesprek wilde komen of even kon bellen.

Uit onderzoek bleek eerder al dat sollicitanten met blank klinkende namen de helft meer reacties op hun brieven kregen dan de sollicitanten met ‘gekleurde namen’.

http://www.nrc.nl/carriere/2014/09/05/e ... -krijgen/#
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 17 Oca 2015, 20:55

Cermen ırkçılığının kanıtı ve dünyaya sahte Medeniyet dersi vermeye çalışan bu şerefsiz düşmanların nasıl adaletten yoksun vahşi ve insanlıktan uzak birer yaratık olduklarının kanıtı.

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Oca 2015, 17:02
https://www.facebook.com/benaffleck/pos ... 2040457225

Dear Ben Affleck,

Recently i saw a video of you at this link https://www.youtube.com/watch?v=EN52CP2_F0U in which you are protesting against the media manipulation elements that are commenting on purpose lies to provoke the populations, and to get authority to kill more Muslims in the world. I want to congratulate you for standing up for what you think that is right.

Did you know that there were killed 2 million innocent Muslims in Iraq and Afghanistan by US soldiers only since 2003, that is: “2 million people are killed in only 12 years, this is way much worse than what the Nazi's did”. By the way speaking of Nazi's, did you know that Hitler and Stalin were British agents and that the US and UK became both merged states leaded by the English royal family(Rothshilds) before the 1st WW?

Did you know that the US and UK used Hitler and Stalin to create the 2nd WW and used the Nazi's to kill millions of innocent Jews that were actually of Turkish Khazar ethnic origin? Did you know that Osama Bin Laden was a CIA agent and that the El Kaide and ISIS are both created and still financed and used by the US intelligence to kill more and more innocent Muslims in the Middle Eastern countries?

I mean, think about it, does it sound logical to you that all the sudden a damned terrorist group called ISIS comes in Syria, like they felt out of the sky, and just because the US wants to murder Esad, this ISIS comes and murders Muslims? For what reason should a Muslim want to kills thousands of innocent Muslims without a reason?

It is the US that created the ISIS and now it became out of control, and they try to declare it like it is a monster. Yes, they are monsters you created, they dont resemble the Islam, just like the western countries like the US and England does not resemble any kind of religion, maybe satan, that is possible but religion no!

I dont think that a country that already owns an area like Iraq(because brother of US, England already had it under their control after 1st WW), which invades Iraq again in 2003, and kills 2 million people and rapes other millions of innocent people and leaves them without homes just to exploit the economic sources of that country(like the very precious oil sources) deserves to be equal to any kind of religion, maybe only satanism.

Did you know that th US is openly creating, supporting, using and aiding another terrorist organization like the PKK(look at the 2014 news about Delta Force educating PKK-PYD in Iraq and Syria) that killed 30.000 innocent Turkish people(including babies) in Türkiye since 1980's?

Do you know with what kind of problems we Turks and Muslims live in the Western countries like the Netherlands. Please have a look at the https://www.youtube.com/watch?v=R5R57zPbm5I video and learn what kind of racist monsters the Germanic populations are.

All these truths, and elite media propagandists like Bill Maher and Sam Harris(whom are controlled by the CIA, and CIA is being controlled by the MI6 and English state) still are performing their acts shamelessly by loading the brains of Germanic racists that Muslims are the bad guys and therefore they have the right to kill, rape and murder all Muslims and wipe out all Muslims? No this is not right, this is a falsified propaganda that is a disgrace for the humanity. Did you know that the attack in France on the cartoonists was performed by the CIA controlled ISIS terrorists to have a rightful mandate to attack Syria together with all Western European countries like France, and to put pressure on Muslims in Western countries?

To attack Esad, the US is trying every kind of buffoon unhuman acting, like they did when bombing the World Trade Center in 2002 and killing their own people in the US! Yes, the CIA killed president Kennedy, and yes the CIA killed his own people in his own country to let people believe they have the right to attack Iraq! Listen to me, why did the ISIS or the El Kaide not kill even one human being in Europe or US until now, and killed thousands of people in the Muslim countries for the past 2-3 years? Why did the US not declare the ISIS as an enemy when it was fighting againt Esad, why did they close their mouths? Answer is simple, because the US is the one that is controlling, financing and recruiting these ISIS/El Kaide terrorists.

Did you ever see the picture of Osama Bin Laden together with CIA agent Brezinski? Doesnt this show all the real pictures? viewtopic.php?f=104&t=5818
99% of terrorist groups in the whole world are being created and used by the US, and the US itself is the biggest terrorist country, and the whole world should curse the English and US states(not all the people of course)!

And why does the non Turkish and non Muslim populations acknowledge the non democratic act of West European countries like France that are putting innocent people in jail just because they are stating the fact that there was NOT committed an Armenian genocide? Isnt this a violation of human rights?
Why does the French state allow it to be controlled completely by the murderer US state?

I ask to all humans, why should a country like the US or other puppet countries(like France, Greece, Netherlands, etc..) of the US have the right to violate all human rights, and not be punished? Why is it only the Muslims and Turks that are being debated of being a threat to humanity, and is the US that is behind all of the terrorist acts and the unjustice/undemocratic acts in dozens of countries never being debated for being the real threat to the whole world?-----------
Which terrorizm are you talking about? The Holy Kuran does say that if you kill an innocent men, you will go to hell! Did you know that during the 1st World War all Arabish populations fought together with the English army against us Turks? Did you know that Syria, Iraq, Saudi Arabia and all other Arabish countries are not independent countries and are being controlled by the English(after 1st WW) and after 2nd WW by the US? Did you know that the Arabs did everything in the past 100 years to be a proud slave of the UK and the US, but even though they got killed and used for noting. Did you know that my Father MUSTAFA KEMAL ATATURK defeated the uk/us army after the 1st WW, and that since then the UK and US are creating and using any kind of terrorist group to divide Türkiye? After 1st WW there were only 2 independent countries except the US and UK. These countries were the Türkiye of ATATÜRK and the Soviet Union of Lenin. Since the Soviet Union is now down, the US wants to divide Türkiye whom is the only independent Muslim and Turkish country in the world. Yes the CIA is even trying everything to mess up the real Islam, by trying to force all Muslims to believe to a fake Islam that is build upon the rules of the Umayyad dynasty that killed all the children of our PROPHET HAZRETI MUHAMMED(S.A.V.).

But i assure that this is not going to be succesful in Türkiye. We TURKS will beat all the evil plans of the US, because we have a very strong historical culture, which lets us to divide the Mosque and State, to prevent CIA controlled fake Muslim extremists to fool with our brains.

Listen to me for one second, think very logically for once, leave aside your evil insticts and your cultural hate against the Muslims and Turks. Doing so please answer this question i am going to ask you right now. Is it true that the US declared Osama Bin Laden the most evil person of the world, and declared El Kaide/ISIS the greatest enemy of the US and Western countries. Didnt the Holywood movies for the past 10-15 years in every single movie have a scene were Bin Laden was forced to the brains of all people to be the bad guy, and he is the number one target of the US and the number one threat against the US? SO, PLEASE TAKE A LOOK AT THIS PICTURE AT THE FOLLOWING LINK: viewtopic.php?f=104&t=5818. WHO IS THE PERSON IN THE PICTURE THAT IS GIVING ORDERS TO THE MOST EVIL PERSON IN THE HOLLWOOD WORLD CALLED BIN LADEN? IT IS
Zbigniew Brzezinski, FAMOUS CIA AGENT. SO PLEASE TELL ME WITH ALL YOUR HONOUSTY, WHAT DO YOU THINK ABOUT THIS PICTURE, ISNT IT OBVIOUS THAT I AM RIGHT?

YOU PEOPLE NEED TO KNOW THAT THE EL KAIDE AND THE ISIS DOES NOT REPRESENT THE REAL ISLAM AND THE REAL MUSLIMS. THE WORD ISLAM ITSELF EVEN MEANS PEACE. CONCLUSION TO ALL I WROTE: EL KAIDE AND MOST RECENT ISIS ARE PUPPETS OF THE US THAT ARE BEING USED TO PROPAGATE AGAINST THE SYRIA OF ESAD.

LISTEN TO ME, FOR 3-4 YEARS NOW THE ISIS TERRORISTS FOUGHT AGAINST THE SYRIAN ARMY, AND WHAT DID THE US CALL THEM? THE OPPOSITIONISTS! THE US THAT DECLARES THE ISIS(THEIR OWN PUPPETS) THE BAD GUYS NOWADAYS USED THE ISIS IN THE BATTLE AGAINST ESAD WHICH WAS LOST BY THE US! THE US HAS LOST THE PUPPET WAR IN THE MIDDLE EAST, AND NOW IS TRYIN TO PROVOKE THE PEOPLE IN THE WESTERN COUNTRIES TO GIVE HIM THE MANDATE TO GO AND KILL ALL THE MUSLIMS IN SYRIA, IRAQ AND AFGHANISTAN.

Citizens of the US needs to know that your state is using you with their elite media elements, to invest all the state money on the operations that are being done in the Middle East. What does this deliver to you US citizens? Nothing! Your taxes are being used in a war in which unhuman acts are done, and you yourself are still poor and not rich! Know these facts and use your hearth and brain to make the right decision in your life and stop being a devilish racist for once in your life!
-------------
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 19 Oca 2015, 17:17Schokkende video toont 'alledaagse racisme' in Nederland (video)
Over racisme, discriminatie en privileges van blanke Nederlanders is al veel geschreven en gezegd. Een test laat zien hoe dat in het dagelijks leven eruitziet.
Drie jongemannen hebben zich precies hetzelfde gekleed maar hebben alleen een andere etniciteit. Het trio steelt om de beurt een fiets voor het oog van tientallen voorbijgangers. Hoe racisme er aan toe gaat in realiteit wordt dan pijnlijk duidelijk. Terwijl de blanke Nederlander gewoon zijn gang kan gaan worden de licht getinte en donkere Nederlander aangesproken door voorbijgangers.

Lees ook : Turkije waarschuwt Nederland: stop 'racisme' tegen Turken

Sterker nog: velen bellen de politie. Om de verschillen nog duidelijker te maken: de autochtone tester kreeg zelfs hulp toegereikt bij het 'stelen' van de fiets. Ook de reacties van ondervraagden spreken boekdelen.

http://nieuws.turkije.net/6318/schokken ... and-video/


Hollanda'da varolan aşşağılık ırkçılığın ABD'dede aynı şekilde olduğunun kanıtı.


Hollandalı cermen şerefsizleri'nin kültürü ve kanı bozuktur. Bunun birbaşka bir kanıtı da örneğin "Sinterklaas" olayıdır. Irkçılık bunların kültüründe açık bir şekilde mevcuttur. Sinterklaas denilen şahış 4. yüzyılda Roma dönemi Türkiye topraklarında yaşamaktadır.

Saint Nicholas (Greek: Ἅγιος Νικόλαος, Hagios Nikólaos, Latin: Sanctus Nicolaus); (15 March 270 – 6 December 343),[3][4] also called Nikolaos of Myra, was a historic 4th-century Christian saint and Greek[5] Bishop of Myra (Demre, part of modern-day Turkey).


Adamlar sırf Türkiye dememek için, içlerinde varolan ta Hun döneminden beriki Türk düşmanlığı hissi yüzünden, çocuklara utanmadan söyledikleri şarkılarda "Zie ginds komt de Sinds van Spanje" yani bu şahısın İspanya'dan geldiği yalanını kafalarına çocukluktan kazımaktan utanmıyorlar. Osmanlı döneminde Roma ve Latin zulmünden bu Batılı cermen şerefsizlerini kurtaran biz Türkler olmamıza karşın halen bu Cermen milletinde Türk ve Müslüman düşmanlığı ve herhangi bir şekilde bir ırkçı gelenek aynen devam ediyor. Türk düşmanlığı yetmiyormuş gibi, çocuklara okullarda empoze edilen, zorla öğretilen birbaşka bir insanlık ayıbı da "Zwarte Piet"(Siyah Pete) diye adlandırılan ırkçı kafaların oluşturduğu hayali karakterdir. Köle olan bu "Zwarte Piet"ler çocuklara kahraman olarak tanıtılmaktadır, ve çocukların ruhu ve beynine küçüklükten itibaren adaletsizlik ve ırkçılık aşılanmaktadır. Tanıyın işte bu şerefsiz şeytani Batı'yı, medeniyet diye tanıttıkları o kapitalist köle düzenin gerçek yüzünü görün, ve ATATÜRK TÜRKİYE'SİNE SIMSIKI BAĞLANIN VE YOBAZLIKLARDAN BEYNİNİZİ KURTARIN!
Hollanda'da "Sinterklaas" diye adlandırılan bu şahıs ABD'de Santa Claus olarak bilinmektedir. Yani bu cermen şeytanlığı tüm batı ülkelerinde vahşi bir şekilde yayılmış durumdadır, bunların insanlığından şüphe ediyorum, yada daha doğrusu bunların şeytani sivrisinekler olduklarını düşünüyorum.

Bir başka bir deney daha:

Fiets Stelen (Racistisch of Sexistisch?) [Abi En Abi]
Afrikan ve Cermen soylu iki genç bir bisikleti çalma görüntüsü veriyorlar, ve beklendiği gibi Afrikan gence bin türlü müdahale geliyor genel halk tarafından ve Cermen gence müdahale yapılmıyor aksine yardım ediliyor.


Yine bir deney:

Politie discriminatie in Nederland

Polis yine Cermen olmayan gençleri sorguya çekiyor, ve aynı durumda olan Cermen gençlere yine hiçbir şey yapılmıyor...

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 Şub 2015, 17:02

Politie houdt zonder een reden een jongen aan en bieden vervolgens geen excuses aan!!

#Politiegeweld Politie in Amsterdam houdt zonder een reden een jongen aan en biedt vervolgens geen excuses aan!!


Gündelik yapılan haksızlıklardan sadece küçük bir örnek, tiksinç verici bir kültürdür Batılı Cermen kültürü! Sonra gelmişler olmayan şeylerle ASİL TÜRK SOYUMUZA iftira atıyorlar(AİHM'de Doğu Perinçek'in bir iftiraya karşı kazandığı davayı hepiniz biliyorsunuz herhalde) kendi yaptıklarını kaale almadan!

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 Şub 2015, 17:22

Man filmt (na eigen zeggen) 'nazi-terreur' door agenten / (r)overheid

Haksız yere Cermen olmayan birisinin malını çalan polise karşı kardeşin yaptığı haklı protesto. Utanmadan, pişkin pişkin ırkçılığa devam ediyorlar. Kardeşin söylediği gibi Hollanda devleti ilk olarak Hitlerin Nazi Almanyası tarafından işgal edildi. Sonrasında İngiliz ve ABD askerleri Hollanda'yı işgal etti. Ve komik olanı da, Hitler'in bir İngiliz ajanı olması ve beyinsiz ruhsuz milli duygulardan yoksun cahil nazilerin finansal desteğini de veren bizzat ABD devletini yöneten İngiliz menşeli zengin Mİ6 istihbarat görevlesi şirketlerdir! Yani, Hollanda gerçektende bağımsız bir ülke değildir, Hollanda Nazi İngiltere'nin bir kolonisidir, Almanya'nın olduğu gibi. Ve aynen Almanya devletinde olduğu gibi Hollanda devletinin anayasası İngiliz naziler tarafından yazılmıştır, yani bir işgal anayasasına sahip zavallı bir ülkedir! Başka ülkelere demokrasi dersi vermeye çalışan bu aşşağılık insanlar, kendi ülkelerini Orta Çağ döneminde olduğu gibi bir kral-kraliçe tarafından yönetiyorlar! Bağımsızlık kanla alınır, ve Hollanda halkının ve cermen milletinin tamamının milli duygulara sahip olmayan, sadece kişisel menfaat ve sadece dış görünüşe göre sınıflandırma ve ırkçılık yapmaktan aciz insanlar oldukları için de zaten bir bağımsızlık savaşı vermeleri de imkansız!

Kahraman Rauf Denktaş, Cumhurbaşkanımızın Asil Sözü: "Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır, Vatan Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır"
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 Şub 2015, 17:28

Kemerini bağlamadığı için aşşağılanan ve sonunda haksız yere ırkçı Cermen polisi tarafından tutuklanan bir Türk kardeşe yapılan zulüm! Aşşağılık Hollanda tv'sinin kanalı okadar samimi değilki, yayınladıkları video'nun başlığına tutuklanan kişinin Fas'lı olduğunu yazıyor Türk olduğu halde, ve haberde saçma sapan gerçekten uzak insanlık adına utanç verici tespitler yapılıyor! Burada tiksinç verici başka bir gerçek ise köle zihniyete sahip olan Afrikan asıllı bir polis. Ataları yüzyıllarca köle olarak muamele görmüş olduğu halde gurur duyarak Nazi Cermenlerine kölelik görevi yapıyor! Ne kadar aşşağılık bir davranış! Birinci Dünya Savaşında Arapların, Afrikanların ve Hindistanlıların nasıl gurur duyarak bizlere karşı savaştıklarını tarih sağlam bir şekilde kaydetmiştir. Tarihi belgelerden bütün bunların köle olarak sahipleriyle birlikte nasıl Türk Düşmanı oldukları gözüküyorsa, ben Hollanda'da doğup büyümüş ve halen yaşıyan bir Türk olarak söyleyebilirim 100 yıl sonra hiçbir şey değişmedi, Cermen ırkçılarının zulmüne rağmen bu köle zihniyetine sahip milletin yöredeki halkının büyük çoğunluğu gururla Nazi kölesi olmayı ve Türk düşmanlığı yapmayı hayat felsefesi olarak tercih edebiliyorlar. Hele hele Araplarda bulunan Atatürk düşmanlığı bütün bunların kanıtı. Birbaşka acı veren bir gerçek ise Hollanda'daki Türklerin en az 90%'nının Atatürk düşmanı yobaz insanlardan oluşması gerçeğidir! Atasından nefret edip, Türk Soyunun kanıtı olan Aleviliği öcü olarak gören ve buna karşın birde utanmadan ne yaptığını bilmeden Kurt işaretini yapan bu yobazlar olduğu sürece de Türkiye daha çok Tayyip Erdoğanlar ve Kenan Evrenler tarafından yönetilmeye devam edecektir maalesef. Diğer taraftan Asil Türk Soyumuzla övünmek ve Asil Türk Tarihini konuşmak ve Asil Türk tarihiyle övünmenin ırkçılıkla eşdeğer olduğunu zanneden, Atatürk'ü küçümseyen, Atatürk olmasaydı başkasıda gelirdi diye bir gaflet düşüncesine sahip olan bir kesim varki, bunlarında diğer yobaz kesimden hiçbir farkı yok benim gözümde. Burada çözüm tabiki aydınlanmak, tarihi gerçekleri görmek ve yakın ve uzak Türk Tarihinde olan asil hadiselerde birleşmektir Türk Milletimizin içine düştüğü bugünkü derin kuyudan kurtulmanın çözümü budur!

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 Şub 2015, 18:04

Yine Haksız Yere tutuklanan bir Faslı genç:

Marokkaanse jongen aangehouden door racistische agenten van Bureau Heemstraat Den Haag schilderswijk


Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 18 Şub 2015, 20:37

Blauw en Bont - {Aflevering 1}Blauw en Bont: Aflevering 2 Salaheddine onderzoekt Politiegeweld

Video'nun sekizinci dakikasına baktığınız zaman, polisin anlamsız ve haksız yere yaptığı ırkçı işkence ve zulümü görebilirsiniz!

Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Batılı Cermen Ülkelerde Vahşi Irkçılık ve Türk Düşmanlığ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 03 Mar 2015, 23:55

Curaçao asıllı olan Amsterdam'lı bir polis, Hollanda'da yapılan aşşağılık ırkçılık hakkında bir örnek veriyor. Hafta içi her gün Rotterdam'dan Amsterdam'a yolculuk yapıyor, çünkü Amsterdam'da polislik görevini gerçekleştiriyor. Yolculuk trenle oluyor, ve bazen üniformalı bazende sivil kıyafetle trene biniyor, ve sivil kıyafetle gittiği zaman açık bir şekilde insanların yanına oturmadığını görüyor, ama polis kıyatetiyle gittiği zaman tam tersi oluyor. Curaçao'lu kardeş, senelerce polis olarak birçok yerde çalışmış, ve açık olarak belirtiyor ki kendi iş arkadaşları bile polis olduğu halde her seferinde ayrımcılık hareketiyle kendisine zarar vermişler. Bu durum İkinci Dünya Savaşı döneminden önce ve sonralarında ABD'de Afrikalı'lara ve Batı Avrupa'da Türk Kökenli Yahudilere yapılan şeytani düşmanlıkla aynısıdır, o zamanlar devletin desteği ile otobüslerde ve dükkanlarda ırkçılık hiç çekinmeden yapılıyordu, şimdi ise Batılı devletlerin çaktırmadan destekleyen siyasetleriyle aynı şeyler yapılıyor, sadece gizli bir şekilde. Bu durumlar gösteriyor ki Türk Milleti asildir, ve ta Attila Atamızın döneminden itibaren dünyayı yöneten ve en dünyanın en güçlüsü olduğu halde bile toprakları içinde yaşıyan tüm halkına eşit ve adaletli davranan asil ve adaletli Türk devlet yönetimi olmuştur. Bunun karşısında Romalılarda hukuki sistemlerinin modern olmasına rağmnen pratikte hukukun sadece zenginlere uygulandığı tarihi belgelerden açık bir şekilde gözüküyor. Cermen, Grek ve Ermenilerin yönettiği değişik devletlerin yönetimine baktığınızda her türlü ayrımcılığın şeytani bir şekilde günümüze kadar yapıldığını görebilirsiniz. Ve ayrıca bu ayrımcılık devlet tarafından, devletin bağımsız bütünlüğüne tehlike oluşturmadığı halde yapılıyor. Ayrıca, Araplarda, özelliklede Emevi döneminde, kız olarak doğan çocukların öldürüldüğü, Hazreti Muhammed'in(S.A.V.) tüm soyunun maddi çıkar için katledildiğini de unutmamak lazım, Yahudilere Emevi ve Bizanslıların yaptığı ayrımcalık, yada Haçlı Seferlerinde yapılan namussuz ırkçı ve vahşi insanlık ayıbı kanunsuz işler, kiliselerde çocuklara tecavüz eden papazlar, vs... Halbuki, örneğin Hazarların devlet yönetimine baktığımızda tüm etnik ve dini grupların rahat bir şekilde birbirlerini anlamsız bir şekilde yemeden huzur ve kardeşçil şekilde yaşadıklarını görürsünüz.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Sonraki

Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron