Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

IŞİD’in, PKK’nın ve İhvan’ın ardında ABD var

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

IŞİD’in, PKK’nın ve İhvan’ın ardında ABD var

Mesajgönderen TurkmenCopur » 14 Eki 2015, 14:00

Vatan Partisi Mısır’da: IŞİD’in, PKK’nın ve İhvan’ın ardında ABD var

Ankara’da yaşanan terör saldırısı sonrası, Mısır ve Arap dünyasının önde gelen gazetecilerinden Osama Kamal, Vatan Partisi Mısır Temsilcisi Onur Sinan Güzaltan’ın görüşlerine başvurdu.

14 Ekim 2015 Çarşamba 09:43
Mısır’ın önde gelen sunucularından Osama Kamal’ın Cairo 360 adlı programına bağlanan Vatan Partisi Mısır Temsilcisi Onur Sinan Güzaltan, Ankara’daki patlamayı değerlendirdi.

“Türkiye’de Türk ve Kürt halkı arasında bir sorun olmadığını fakat emperyalist kuvvetlerin bu tür saldırılarla ülkeyi etnik çatışmaya sürüklemeye çalıştığını" belirten Güzaltan, "ülkemizi bölemeyecekler” ifadelerini kullandı.

“Mısır halkının bu tür terör saldırılarını İhvan’ın eylemlerinden tanıdığını" belirten Güzaltan, "IŞID, İhvan veya PKK hepsinin arkasındaki güç aynı ABD” ifadelerini kullandı.

Güzaltan, Türkiye’nin bu noktaya gelmesinden PKK ile müzakere yapan ve dış politikada cihatçılara destek veren AKP hükümetinin sorumlu olduğunu belirtti.

Güzaltan saldırının Türkiye’nin PKK’ya ve Rusya’nın IŞID’e başlattığı askeri harekatların üzerine gelmesine dikkat çekerken, "Türkiye’nin terörle mücadelesini engellemeye çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.

PKK’nın saldırı sonrası sözde eylemsizlik kararı almalarının dikkat çekici olduğunu belirten Güzaltan, Ankara’daki saldırı ve eylemsizlik kararının zamanlamasına dikkat çekti.

"AKP, IŞID’e destek veriyor mu" sorusunu yanıtlayan Güzaltan, "IŞID, PKK veya İhvan bu örgütlerin arkasında ülkelerimizi bölmeye çalışan ABD istihbaratı vardır, IŞID dün Irak ve Suriye’de istikrarı bozmak için kullanıldı, bugün ise Türkiye’de istikrarsızlık yaratmak için kullanılıyor" ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/dunya/vat ... 78059.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir