Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Pearl Harbor Operasyonu ABD-İngiltere Tarafından Planlandı

Pearl Harbor olayı, 2001'de ABD’nin Irak’ı işgal etmek için bahane ettiği WTC olayıyla aynısıdır.

Birinci Dünya Savaşının galibi İngiltere'dir. İngiliz devletini yöneten unsur kraliyet hanedanlığıdır. Bilindiği gibi İngilizler, Almanlar, Hollandalılar ve Fransızlar gibi Cermen milletinin bir mensubudurlar.
Birinci Dünya Savaşından sonra Dünyayı yöneten unsurun Birinci Dünya Savaşının galibi ve baş aktörü olan ülkenin olduğunu anlamamız gerekir.
İşte bu İngiltere devleti, kendisinin bir uzantısı olan Amerikan devleti ve Almanya devletindeki bazı aile şirketlerini, şeytani tarikatları ve hükümet nezdindeki önemli kişileri kullanarak(ve ayrıca onları büyütüp, ünlü yapıp, sahneye çıkartıp ve sonrasındada besleyip), Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sistemini İkinci Dünya Savaşı öncesinde ve sırasında kurmaya çalışmak istemiştir ve başarılı olmuştur.
Nasıl başarılı olmuştur ve bu Devlet+Mafya-Tarikat-Gladyo sisteminin içinde kimler var?
Devlet: İngiltere-Amerika.
Devleti Yöneten Hanedan(İngiliz/Cermen Milletine Hizmet Ediyor): Windsor(İngiliz Cermen Kökenli) ve Rothschild(Hazar Türk Kökenli) sülalelerinin karışımı
Mafya: Rockefeller-Rothschild-JP Morgan gibi sülale şirketleri
Tarikat: İlluminati, Mason, Bilderberg gibi şeytani tarikatlar
Gladyo: İngilizlerin kontrolünde olan Faşist İktidarlar: İngiliz Ajanı Kukla Hitler ve Kukla Nazi Devleti/Hükümeti, ve İngiliz Ajanı Kukla Stalin ve Lenin'in Sovyetler Birliği'nin Yıkımını Amaçlayan Yeni Sovyet Devleti/Hükümeti.
Bu konu hakkında ayrıntılı bilgileri bu forumdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Pearl Harbor Operasyonu ABD-İngiltere Tarafından Planlandı

Mesajgönderen TurkmenCopur » 04 Kas 2011, 02:44

Pearl Harbor Operasyonu ABD-İngiltere Tarafından Planlandı

Japon milletinin İkinci Dünya Savaşındaki başkomutanı ve Japonya devletinin amiralı Isoroku Yamamoto’dur. Isoroku Yamamoto 1920’lerde Amerika’da görev yapmış bir deniz ataşesidir ve ayrıca Harvard üniversitesinde öğrenciydi. Isoroku Yamamoto İkinci Dünya Savaşında Pearl Harbor’a düzenlenen atağın sorumlusudur ve bunu bizzat Amerikan-İngiliz ajanlarının verdiği emirlerle yapmıştır. Amaç, ABD'nin İkinci Dünya Savaşına katılmasını sağlamak ve Japonya İngiliz-Amerikan devleti tarafından kullanılmaktadır. Pearl Harbor olayı, 2001'de ABD’nin Irak’ı işgal etmek için bahane ettiği World Trade Center olayıyla aynısıdır. Ve iki olayda, İngiliz-Amerikan devleti tarafından bilerek planlanmıştır.

Pearl Harbor
1921-7 December 1941


Pearl Harbor took 16 years to plan and it was either a masterstroke or a complete cock-up. Either way, all sides knew about it at the time. One method of drawing an ally into war is to give the mutual enemy (Japan) enough information to attack the ally (America) without retribution, thus giving the country attacked (America) a clear mandate to join the war. Pearl Harbor was just such a mission and it occurred with full British and American Chief of Staff knowledge.

Britain started planning its next war in 1919 in order to utilise its existing military and to prevent them from getting restless and turning in on themselves and the nation. Britain planned a war with America and it was due to start in 1927. The conflict was based around 'naval tonnage', but was eventually settled with diplomacy and the Washington Treaty.
However, a plan to attack Pearl Harbor was commissioned by the British Admiralty and awarded to the consultant Hector C. Bywater, who came up with the Bywater Plan which involved dropping torpedoes from planes into Pearl Harbor. It was believed at the time that the harbour was too shallow at 12 metres, but Bywater correctly forecast that adapted torpedoes could be dropped safely and efficiently into the shallow harbour.

Hector C. Bywater (21 October 1884-17 August 1940) was an English and American journalist, author and spy who could hold a packed pub room in rapt attention when he told anecdotes. He wrote Sea Power in the Pacific (1921) and The Great Pacific War (1925) and knew more about the navies of the world than a roomful of admirals. He published numerous articles on Pacific strategy as the European naval correspondent for the New York Herald, the Baltimore Sun and the New York Times.

When Bywater wrote Sea Power in the Pacific: A Study of the American-Japanese Naval Problem (1921), it was an immediate sell¬out among Japanese and American Navy General Staff who studied it line by line. The US Naval Institute's Proceedings magazine called it "the most important recent estimate of the situation . . . in the Pacific".

...

Yakında daha fazla bilgi...
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön İngiltere ve Amerika Birliği Faaliyetleri: 2. Dünya Savaşı ve Türk Soyumuzun Baş Düşmanı olan Cermen Menfaat Merkezi'nin Kuruluşu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir