Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP Ankara'da seçime hile karıştırdı

Burada 12 Haziran 2011 Seçiminde AKP Tarafından Yapılacak Hileler ve Alınması Gereken Önlemler hakkında başlıklar bulabilirsiniz.

AKP Ankara'da seçime hile karıştırdı

Mesajgönderen Vatanim2011 » 13 Haz 2011, 17:31

Çankaya Rauf Denktaş Lisesinde AKP li Bir kadının seçmenlere çantasından AKP ye EVET Basılı oy pusulasını verip,boş seçim pusulasını alarak 200 tl para ödemesi yaparken suç üstü yapılmasına tepki veren Ülkücüleri polis yaka paça gözetim altına aldı.

Çankaya Rauf Denktaş Lisesinde AKP li Bir kadının seçmenlere çantasından AKP ye EVET Basılı oy pusulasını verip,boş seçim pusulasını alarak 200 tl para ödemesi yaparken suç üstü yapılmasına tepki veren Ülkücüleri polis yaka paça gözetim altında alıyor.Daha geniş bilgi MHP Ankara Adayı Prof.dr.Özcan Yeniçeri Tarafından kamuoyuna açıklanacaktır.

Çanaya Lisesi Önünde bir panelvan araçtan AKP bayan görevlilerin AKP ye Evet onaylı seçmen kağıtlarını verip,boş seçmen kağıtlarını geri alıp 200 tl ödeme yapılmasını görüntüleyen 4 ülkücüyü hem darp ediyorlar,hemde gözetim altına alınıyorlar.Polisce görüntülerin ülkücülerin elinden zorla alıp kadınları oradan resmi işlem yapmadan uzaklaştırması bu işin önceden tezgahlanarak yandaş polisin erketeyemi bırakıldığı soru ve yormlarını gündeme getiriyor...

http://www.yarenturk.net/haber/1317/17/ ... istirdiyok
Vatanim2011
Onbaşı
Onbaşı

Dön AKP 12 Haziran 2011 Seçiminde HİLE YAPTI!!!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir