Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

PKK Terörünü Kimler Oluşturdu ve Kimler Yönetiyor?

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

PKK Terörünü Kimler Oluşturdu ve Kimler Yönetiyor?

Mesajgönderen TurkmenCopur » 30 Eki 2011, 07:02

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir. Ne tesadüftür ki 1970'lerde başlayan asala terör örgütü, tam pkk'nın gündeme geldiği 1980'lerin başlarında, sona eriyor. Dünyada varolan bütün terör örgütlerinin en az %90'ı Amerika tarafından kurulup, desteklenmiş ve yönetilmiştir.

Nasıl mı?


Tabiki de 1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.

PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.

İmralı canisi Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında MİT(Milli İstihbarat Teşkilatı) "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.

PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?

"Devlet" kelimesinin anlamı şudur:

"Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık".

Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, …) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel(zenginlik) çıkarları uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.

Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiye’nin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17 Şubat 1993'den önce) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.

PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.

SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:

-PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır

-DSP'li Bülent Ecevit Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK(PKK’nın lideri Abdullah Öcalan yakalandı), AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.

-AKP Hükümeti ABD'nin Emir Kulu Olduğu İçin Terörün Bizzat Destekçisidir

-PKK’nın bütün ihtiyaçlarını(silah, teröristlere maaş, …) Amerika ve Avrupa Birliği(örnek: Hollanda ve Almanya gibi ülkelerde teröristlerin uyuşturucu kaçakçılığı yapmasına izin veriliyor) ülkeleri sağlıyor.

-Her ne zaman bir Şehit verdiğimizde, AKP Türk Milletini kandırmak için, çocukça bütün suçu PKK'ya atıp ucuz milliyetçilik(aynen Mavi Marmara olayında İsraile karşı yapılan sahte milliyetçilik gibi) yapıyor ve asla Amerika’nın bütün bu terörün sorumlusu olduğundan bahsedilmiyor.

-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.

-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşma'da TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.

-Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan: "PKK görüşmelerinin siyasi boyuta taşınması için Tayyip Erdoğan'ın beni görevlendirdi". Yani Hakan Fidan, AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğruluyor. Buda Vatan Hainliği’nin belgesidir.

-İmralıdaki cani neden yakalndıktan sonra hâlâ idam edilmedi? Neden Amerika ve Batı Avrupa ülkeleri Ortadoğu'da istedikleri insanları idam ettirebiliyorlarda, biz yakaladığımız bebek katilini idam etmiyoruz? Perde arkasında neler oluyor? Öcalan neden Silivri'de haksız yere tutuklu tutulan Kahramanlarımızdan kat kat daha lüks şartlarda hayatını devam ettirebiliyor? İran'ın yakalayıp teklif ettiği Murat Karayılan'ı AKP hükümeti neden kabul etmedi? Sanırım bunların yanıtı çok açık ve nettir. Çünkü Amerika istemedi!!!! Demekki Amerika istemeyince AKP'de istemiyor. Yani Adalet ve Kalkınma Patisi, Türkiye'nin hükümet partisi, PKK terörünün bitmesini asla ve asla istemiyor!!!!!

-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP'nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"

ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:

-NATO'dan çıkılacak, Amerika'ya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).

-Kuzey Irak, aynen Kıbrıs’ta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile feth edilecek, ve bölgedeki bütün PKK’lı köpekler birkaç günde etkisiz hale getirilecek.

-Doğu Anadolu ve Kuzey Irak’ın yönetiminde güvenlik son derece yüksek derecede olacak ve oradaki insanlarımızın sorunlarına çare bulunacak.

-Türkiye genelinde yapılması gerektiği gibi, devlet herkeze iş garantisi vermeli vede ayrıca Doğu Anadolu bölgesindeki insanlarımıza tarihi dersler verilip çoğunun Türk kökenli olduğu anlatılacak vede ayrıca Türk ve Kürt kültürlerinde büyük benzerliklerin olduğu anlatılacak, ve geçmişte herzaman dostça yasadığımız anlatılacak.

Türkiye genelindeki Kürtlerin en az %33ünün kökeni Türktür(son 1000 senelik Anadolu Yerleşimi yapan Oğuz türk Soyundan), bu Irak, Suriye ve diğer komşu ülkelerdeki(eski Osmanlı toprakları) Kürtler ve belli bir ölçüde Araplar içinde geçerlidir.

Ve zaten Kürt dilinin Proto Türkçe ile büyük benzerlikler taşıdığını önemli tarihçiler kanıtlamış durumdadır. Ozaman, anlamalıyız ki Türk ve Kürt arasında etnik açıdanda sorun yoktur. Etnik ayrılık yoksa, niye Doğudaki Kürtlerin belirli bölümleri PKK'ya sempati duyuyorlar(veya neden PKK'ya katılıyorlar)?

Bu sorunun cevabını Yugoslavya'da Sırpların Boşnaklara karşı yaptıkları katliamlarla anlatalım. Tarihi belgeler Sırplarında Boşnaklarında Avrupa Hun Türkleri'nin(5. yüzyıl) torunları(sonraki kuşaklar) olduklarını ispatlıyor. Ve bilin bakalım Sırplar(Amerikanın kışkırtması ve desteğiyle) Boşnakları neden katletti? Neymiş, Sırplar Slav milletindenmiş, Boşnaklarda Türk Milletindenmiş! Büyük bir yalan!!! Sırpında, Boşnakında kökeni Türktür.
Peki bu yalanları(Kürt-Türk ayrıdır, Sırp-Boşnak ayrıdır) halka kimler inandırıyor? İngiliz-Amerikan Emperyalist Sistemi!!!

Bütün bu iç çatışmalar, katliamlar ve soykırımlardan kim en çok faydalanıyor? Bölgelerdeki halklar mı zenginleşiyor yoksa Amerikan ekonomisi mi zenginleşiyor? Tabiki'de Amerika ve Amerikan ekonomisi.
Ozaman ne yapmamız lazım? Tarihi dersler, ve tv'de Eğitici Tarihi programlarla Türk ve Kürt'ün etnik olarak ayrı olmadığını vede geçtiğimiz 1000 sene içinde, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde Kürt ve Türkün kardeşçe yaşadığının anlatılması gerekiyor!

Kürt Açılımı gibi paçavra projelerinden kurtulmak gerekiyor, ve tarihte zaten birçok Kürt açılımların oluştuğunu anlatmamız gerekiyor:

Tarihte(birkaç yüzyıl önce) birçok Türkmen Aşiretleri bölgedeki Kürt Aşiretlerine duydukları kardeşçe düşünceler(Türk’ün asil kişiliği) yüzünden önce Kürtçe konuşmaya başlamışlar ve sonra yüzyıllar geçtikten sonra Kürtçe konuştukları için kendilerini Kürt zannedip Kürtleşmişlerdir, ama hala Türk kültürünü yitirmemişlerdir. Bundan daha büyük bir insanlık örneği yada Kürt açılımı olabilirmi ki?

-PKK homojen yapılı bir Kürt örgütü değildir. Kürt kökenli yurttaşların kendi içinden örgütleyerek ortaya çıkardığı bir yapı da değildir. Özellikle Ermeni terör örgütü ASALA'nın eylemlerinin ortadan kaldırıldığı devrede dış etkenlerin ve desteklerin yarattığı, bugüne getirdiği, Türkiye'yi parçalamak için kullanılan bir araçtır. Bölücü PKK terörü hareketi, Türk halkının ortak irade ve uygulamalarıyla çözülmesi ve sona erdirilmesi mümkün bir örgüt ve sorundur.

-Kürt kardeşlerimize, PKK'nın Kürt milletini vede Kürtçülüğü temsil etmediğini en sağlam kaynaklarla anlatmamız gerekiyor. PKK terör örgütünün lider kadrosundaki kişilerin Kürt kökenli olmadığını anlatmamız gerekiyor. Abdullah Öcalan Ermeni kökenlidir, Ahmet Türk Türkmen(Türk) kökenlidir, Barzani ve Talabani'nin Yahudi'dir, vs...

-Irak Birinci Dünya Savaşından itibaren İngiltere-ABD hakimiyeti altındadır. Dolayısıyla Saddam'ı göreve getiren ve onu kontrol eden İngiltere-ABD devletidir.

Kürt kardeşlerimize anlatmamız gerekir ki, Halepçe Kürt katliamının sorumlusu İngiltere-ABD devletidir, Saddam değildir.

Nasıl olurda ABD istemeden Saddam kafasına göre birşey yapsın? ABD, Saddam'lı Irak Yönetimini belirli bir süreden sonra aşısını almamış köpek gibi bilerek serbest bıraktı(bununla birlikte Saddam üzerindeki kontrolü kaybetmeye başladılar) ve sonrasında, Saddam'ın bütün dünyada bilerek nefret edilen bir hedef olmasını sağladılar ki, Irak'a sonraki dönemlerde ABD askerlerinin temelli olarak(sağlam bir şekilde) yerleşmesi bütün dünya tarafından doğal karşılansın diye. Bu sayede asıl amaçları olan, ABD-İngiltere ekonomisinin ilacı olan Ortadoğu petrollerine daha sağlam bir şekilde sahip olunacaktı.

ABD, gizliden desteklediği Halepçe Kürt katliamı ile birlikte, sonrasındaki dönemde başka yerlere(Türkiye dahil) sürülen Kürtleri kendi çıkarları için kullanabilecek duruma bilerek getirdiğini de hatırlatmamız gerekir. Yani bütün bu olaylardan sadece ABD ve İngiltere faydalı çıkıyor. Günümüzde görünüşte ABD ve uşaklarının Kürtleri destekleyip onlara fayda sağladığı gibi gözüksede, gerçek olanı bu değildir! ABD hem Kürt halkını katlettiriyor, sonrasında Kürtleri Türkiye'mize karşı kullanıyor, ve sadece Barzani-Talabani gibi aşiret liderlerinin zenginleşmesi dışında, Kürt halkını herhangi bir şekilde zenginleştirmiyor.

Bütün bu olanlara rağmen, Ortadoğu'da Kürtler ABD'yi destekliyor ve gerçekler hakkında bir bilgileri yok... Bu cehaleti yıkmamız gerekir.

-Türklerin ve Kürtlerin, şeref, namus ve can güvenliklerini koruyabilecek tek gücün Atatürkçü Tam Bağımsız Türk Devleti'nin olduğunu anlatıp bu gücü hep beraber kardeşçe korumamız gerektiğimizi hissettirmemiz lazım.

-Bütün bunlar yapıldıktan sonra bir tane bile Şehit vermeyeceğimizden eminim.

ABDULLAH GÜL'ÜN 2 NİSAN 2003'TE ABD İLE YAPTIĞI 2 SAYFA 9 MADDELİK ANLAŞMA

1. Türk askeri Irak’ın kuzeyinden çekilecek: TÜRK ASKERİ ÇEKİLDİ.

2. PKK’ya karşı sınır ötesi harekâtlara son verilecek: SON VERİLDİ.

3. PKK’ya askerî harekât için ABD’den izin: SON HAREKAT “ONAY” ALINARAK YAPILDI.

4. Türkiye’ye ambargo ve askerî yaptırım tehdidi: Eğer Türk Silahlı Kuvvetleri, PKK/KADEK’e karşı ABD askeri makamlarına bilgi vermeden ve izin almadan harekât yapacak olursa, ABD hükümeti, Kürt halkına karşı şiddet kullanıldığı ve soykırım uygulandığı çerçevesi içinde uyarıda bulunma hakkını kullanabilecek. Bu durumda ABD gerekli gördüğü ambargo ve silahlı müdahale gibi siyasal ve askerî yaptırımları saklı tutacak.

5. ABD’nin İran ve Ortadoğu harekâtlarına aktif destek ve katılım: ABDULLAH GÜL İRAN’A KARŞI “ABD İLE BİRLİKTE HAREKET ETTİKLERİNİ” VE “OLUMSUZ BİR TABLO ÇIKARSA İRAN’A KAPILARIN KAPATILACAĞINI” BİRÇOK KEZ BELİRTTİ (Radikal, 14 Mart 2006).

6. Türk ordusunun asker ve silah gücünde indirim: İNDİRİM AKP İKTİDARI TARAFINDAN SÜREKLİ GÜNDEME GETİRİLİYOR.

7. Irak’ın kuzeyinde kurulan kukla devlet Türkiye tarafından resmen tanınacak: TANIMA YOLUNDA ADIMLAR ATILIYOR.

8. PKK/KADEK elemanlarına geniş kapsamlı af: AF GİRİŞİMİ GÜNDEMDE.

9. PKK/KADEK yasallaştırılacak: PKK MECLİSE SOKULDU VE YASALLAŞTIRILMASI SÜRECİ HIZLANDIRILDI.

10. Kamu yönetimi reformuyla belediyelere özerklik: YASA TBMM’YE GETİRİLDİ. GÜNEYDOĞU BELEDİYELERİ FİİLEN ÖZERKLEŞTİRİLDİ.

11. Aşamalı olarak federasyona geçiş: FEDERASYON PLANI UYGULANIYOR. ANAYASA GİRİŞİMİ BU YÖNDE.

12. Kıbrıs’ta Denktaş devredışı bırakılacak ve Annan Planı küçük değişikliklerle uygulanacak: DENKTAŞ KKTC CUMHURBAŞKANLIĞI’NDAN UZAKLAŞTIRILDI. ANNAN PLANI DESTEKLENDİ.

13. Ege’de Yunanistan’ın taleplerine esnek tutum.

14. Ermenistan’a yönelik kısıtlamaların kaldırılması: AKP DİLE GETİRİYOR.
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

cron