Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Türkiye'de Öğrencileri Burslarla Pankürdist Harekete Çekmek

Yaşamsal Bir Tehdit: Kuzey Irakta Bağımsız Kürt Devleti Oluşumu - Bölüm 7

PKK'yı yaratan ve günümüze kadar finanse edip yöneten devlet Amerika’nın ta kendisidir.
Nasıl mı?
-1980 darbesi sonrasında Türkiye’de oluşan Amerikancı hükümetlerin yardımı ile.
-PKK ve Kürt mafyası ne tesadüftür ki Turgut Özal döneminde oluştular ve güçlendiler.
-Abdullah Öcalan bir MİT ajanıdır. Bunun kanıtını kahraman Uğur Mumcu bulmuştu. 1972'de, Abdullah Öcalan "Şafak Bildirisi" davasından dolayı tutuklandı, ve sonrasında Milli İstihbarat Teşkilatı "Bizim adamımızdır" yazısını yollayıp, Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılmasını sağlamıştı.
PKK gibi aşağılık ve zavallı bir terör örgütü neden hâlâ etkisiz hale getirilmedi ve sürekli Şehit vermemize sebep oluyor?
-"Devlet" kelimesinin anlamı şudur: "Toprak bütünlüğüne bağlı olarak siyasal ve askeri bakımdan örgütlenmiş milletin oluşturduğu tüzel varlık". Türkiye Cumhuriyeti bir Türk Devleti'dir ve bu devletin bütün organlarını(TSK, MİT, vs) yöneten güç hükümettir. Yani hükümetin elinde bir uzaktan kumanda var ve bununla istediği zaman bütün devlet organlarına emir verip onları yönetebiliyor. Demekki eğer hükümetin başındaki lider kadro kişisel çıkarları(zenginlik) uğruna Amerika'ya namusunu ve şerefini satan insanlardan oluşuyorsa, TSK ve MİT gibi devlet organlarının başındakileri de maalesef dolaylı olarak Amerikancı oluyor. İşte bu yüzden Abdullah Öcalan bir MİT ajanıydı ve sonra ABD'nin çıkarları uğruna Amerikancı Özal Döneminde, PKK dizayn edildi ve bu lanetli terör örgütün başına imralı canisi getirildi.
-Ülkemizin yönetildiği bu lanetli sisteme rağmen, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde daima bu düzeni bozup Türkiyenin Tam Bağımsızlığını koruyan Atatürkçüler olmuştur. Eşref Bitlis önderliğindeki Atatürkçü Kahraman Askerler, Özal döneminde sürekli Amerika ve Amerikancı hükümet ile mücadele etmişlerdir. Eşref Bitlis vefat etmeden önce(17-02-1993 öncesi) Kuzey Irak ve PKK’ya yapılan operasyonlar sonucunda Amerikan Ordusunun bir parçası olan PKK terör örgütü resmen yok edilmişti. İşte bu onurlu davranışlar sonrasında, 1960 Devriminden sonra ilk defa Eşref Bitlis döneminde yine TSK içinde bir Atatürkçü(Anti-emperyalist) Devrim oluşmuştur. İşte bu Devrimi yaratan Kahramanların Ruhu günümüze kadar TSK'da devam etmiştir ve bu yüzdendir ki, bu ruha sahip olan Askerlerin büyük bölümü günümüzde Amerikancı AKP tarafından ya Silivri Cezaevine yerleştirilmiş yada emekli edilmişlerdir, ki PKK yok edilemesin ve Amerika’nın çıkarlarına zarar gelmesin diye.
-PKK terörü Amerikancı Çiller ve Tayyip Erdoğan hükümetleri tarafından kasıtlı olarak yok edilmedi ve daha da güçlendirildi.
SONUÇ, PKK TERÖRÜ NEDEN BİTMEDİ:
-DSP Hükümeti Döneminde TSK tarafından yine etkisiz ve yokedilme noktasına getirilmiş olan PKK, AKP ve Hilmi Özkök'ün Büyük Yardımları ile ABD'nin Irak'ı Tekrardan İşgal Edip, PKK'nın tekrardan güçlenmesi sağlanmıştır.
-AKP terörü bitirmek için asla herhangi bir adım atmıyor.
-Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, ABD ile yaptığı 9 maddelik gizli anlaşmada TSK’yı zayıflatan ve PKK'yı yasallaştıran ve güçlendiren maddeler var. Ve bu maddelerin hepsi de gerçekleştirildi.
- Erdoğan'ın Özel Temsilcisi olan MİT Müsteşarı Hakan Fidan AKP'nin PKK ile işbirliği yaptığını resmen doğradı. Buda Vatan Hainliğinin belgesidir.
-Şehitlerimizin sorumlusu: "AKP’nin Kürt Açılımı Politikası ve ABD-AKP-PKK-BDP(DTP) İşbirliği"
ÇÖZÜM, PKK TERÖRÜ NASIL BİTER:
-NATO'dan çıkılacak, Amerikaya rest çekilecek, Avrasya ülkeleri(İran, Suriye, Çin) ile milli çıkarlarımız doğrultusunda ekonomik anlaşmalar yapılacak(hedef Türk Birliği).
-Kuzey Irak, aynen Kıbrısta yapıldığı gibi, yasal haklarımıza dayanarak, oradaki Türkmen Soydaşlarımızın yardımı ile ele geçirilmeli, ve bölgedeki bütün PKK’lılar 1-2 günde etkisiz hale getirilecek.
-Doğu Anadolu'da İş Garantisi ve Tarih Dersleri
Ayrıntılı Bilgiler için giriniz

Türkiye'de Öğrencileri Burslarla Pankürdist Harekete Çekmek

Mesajgönderen TurkmenCopur » 02 Kas 2011, 19:22

Türkiye'den Bir Kısım Öğrenciye Üniversite Bursu Vererek, Türkiye içinde Gelecekteki Pankürdist Faaliyetleri için Bir Zemin Oluşturmaktadır.
Yaşamsal Bir Tehdit: Kuzey Irakta Bağımsız Kürt Devleti Oluşumu - Bölüm 7


Barzani ve Talabani, Kuzey Irak'taki üniversitelerde Pankürdizme hizmet edecek ve KDP-KYB için sosyal bir zemin oluşturacak orta ve uzun vadeli bir politika çerçevesinde Türkiye'den Kuzey Irak'a üniversite öğrencisi çekmeye çalışmaktadırlar. 1980 sonrası yıllarda benzer bir yöntem terör örgütü THKP-C tarafından kullanılmış ve militanlar Suriye üniversitelerinde eğitilmiş ve örgüt için sosyal bir zemin oluşturulmuştur.

Barzani, Erbil'de nüfus sayımı için dağıtılan formalara Türkmen yazdırmayarak Türkmenleri yok saymakta, Türkmenlerin Türkiye'ye giriş-çıkışlarında
büyük eziyetler verilmektedir. Yeniçağ 16 Aralık 2006

Şemdinli'deki protestolara katılan gençlerden 62'sinin Erbil kentinde bulunan Selahaddin Üniversitesi'nde öğrenim gördüğü ortaya çıkmıştır. Türkiye'de üniversite sınavını kazanamayan öğrencileri 100 dolar bursla kandıran Barzani, Türkiye'ye düşman bir nesil yetiştirmeyi amaçlıyor.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden yüzlerce gencin Barzani'den aldıkları burslarla K. Irak'ta eğitim gördükleri ortaya çıkmıştır. Selahaddin Üniversitesi'ne geçen yıl 2 bin başvuru yapılmış ve 250 öğrenci kabul edilmiştir. Kerkük Eğitim Müdürlüğü de bir açıklama yaparak, Kürdistan üniversitelerinde kontenjanın %5 'i Türkiye, Suriye ve İran Kürtlerine tahsis edildiğini duyurmuştur. Süleymaniye ve Köysancak'ta okumak isteyen Türkiye, Suriye ve İran'daki Kürtler yüksek eğitim bakanlığına müracaat ederek gerekli evraklarını sundular. Başvuru süresi 15 Eylül 2005 tarihinde sona erdi.

Üstelik Kuzey Irak'taki Kürt Yönetimini söz konusu terör olunca tanımakla tanımamak arasında gidip gelen Türkiye, Bağdat Büyükelçiliği aracılığı ile Kürdistan bölgesi Eğitim ve Araştırma Bakanlığına bağlı, Barzani Pankürdizminin merkezi olan Selahattin Üniversitesi'nden gelen ve "Kürdistan" ibaresini taşıyan öğrenci belgesini 21 Haziran 2005 tarih ve 108419 sayı ile onaylayarak, çok boyutlu bir skandala imza atmıştır. YOK, Kuzey Irak'tan alınan üniversite diplomalarını tanımayacağını açıklamasına rağmen süreç devam etmektedir.

Kaynakça
Kitap: PKK Terörü Neden Bitmedi, Nasıl Biter?
Yazar: Ümit Özdağ
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön PKK: PKK Amerikan Ordusunun Bir Parçasıdır, PKK Bir Kürt Hareketi Değildir, Türk ve Kürt Kardeştir ve Asıl Düşmanımız ABD ve Onun Emirkulu Olan AKP'dir!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir