Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kıskaç...

Burada, Orta Doğu'da, Kafkaslarda, Balkanlarda, vs. yapılan "Turuncu Devrimi" isimli ihanet ayaklanmalarını oluşturan, örgütleyen ve finanse eden George Soros ve ona biat eden zavallı insanların hain faaliyetleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. George Soros denilen lanet entrikacı, ayrıca Türkiye'de bölücü A.B.D. projelerinin büyük bölümünü yöneten kurum olan TESEV'in genel başkanıdır. TurkToresi.com olarak, George Soros dahil bütün CIA ajanlarını lanetliyoruz, ve onların öncülüğünü yapan kurumlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Kıskaç...

Mesajgönderen TurkmenCopur » 12 Tem 2012, 21:06

Kıskaç...

Işıksız tepelerin altında sakız beyazı düşler kurmak, yaşamı çoğaltmak, umutlu umutsuzluğun gölgelerinde dolaşmak güzel şeydir!..

insan yaşamı bir ırmağa benzer...

Bodrum’da Bitez kumsalında sere serpe yatmış kadınlar ve erkekler...

Ege ve Akdeniz kıyıları...

Akyaka köyü, Gümüşlük, Fethiye, Ölüdeniz, Datça Yarımadası...

ABD’li bilim insanları, siyasetçiler, Türkiye’ye “ılımlı İslam” gömleğini AB’li dostlarıyla birlikte giydirip “İslam ve demokrasi ne güzel şey,” derlerken cehaletin tutsağı olduklarının farkındalar mı?

Holbrooke, ABD’de gelecek dönemin dışişleri bakanı olacak...

Peki, Türkiye’yle ilgili sözlerine ne diyeceğiz?..

Muhterem, Türkiye’yle Malezya’yı terazinin aynı kefesine koyup ahkâm keserken aklının bir köşesinde neler olduğunu çok iyi biliyorum...

Türkiye laik demokratik bir cumhuriyet, Malezya ise hem şeriata hem de laik sisteme dayalı bir ülke...

O zaman niye böyle konuşuyor Holbrooke?

Holbrooke, Hamas sözcüsü Fevzi Bartum gibi konuşuyor...

Bartum ne demişti:

“Türkiye’de ılımlı İslam, İslami model itibarıyla iyi bir tablo sunuyor...”

Türkiye kuşatılmak isteniyor...

AKP iktidarını hem Hamas sözcüsü hem ABD ve AB’li politikacılar baş tacı ediyor...

Söyler misiniz, bu ne yaman çelişkidir!..

ABD, 11 Eylül 2001’den beri Ortadoğu’da “İslami model”le birlikte demokrasinin güçleneceğini öne sürüyor...

Türkiye’yi ise “örnek model” olarak tüm dünyaya sunarken Malezya ve Endonezya’yı işaret ediyor.

ABD ve AB Türkiye’yi örnek alırken ne diyor:

“Türkiye’deki İslami parti Israd’le çok iyi geçinirken aynı zamanda AB’ye girmek istiyor...”

ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi’nin (BOP) en güçlü ayağını AKP iktidarı oluşturmuyor mu?..

Oluşturuyor!..

ABD’nin bir dediğini iki etmeyen AKP iktidarı, AB’nin her isteğini de yerine getiriyor...

AKP iktidarının uyguladığı dış politika ABD ve AB’nin istemleri doğrultusundadır...

Bunun için de Türkiye’nin ödeyeceği fatura şimdiden bellidir...

Zaten medya da bu işin içine çoktan girmiştir...

Türkiye Cumhuriyeti laik, demokratik bir hukuk devleti midir?

Evet, öyledir!..

Bir hukuk devletinde yargı kararları çiğnenir mi?

Dün de çiğnenirdi, bugün de çiğnenir!..

Bergama Ovacık, Eşme Kışladağ, Havran Küçükdere’de yargı kararlarına karşın “altın avcıları” hâlâ altın çıkarıyor...

Eski Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Orhan Özkaya ne diyor:

“Ülkemizde yabancıların eline geçmemiş maden alanı kalmamıştır.”

Kimdir bu yabancılar?

Çokuluslu şirketler...

Türkiye’de çokuluslu şirketlerin eline geçmiş maden alanları 100-140 bin kilometrekaredir. Yani Türkiye’nin yüzde 15-17’si yabancıların elindedir.

Nereden nereye geldim...

Bodrum’da Bitez kumsalında bikinili ve mayolu kadınlar ve erkekler...

Ben Türkiye üzerine oynanan oyunları düşünüyorum...

Shell şirketinin Türkiye’de 20 yıl genel müdürlüğünü yapan Anthony Hages’in açıklamalarını anımsıyorum:

“Petrolle uğraşanlar bilirler ki Türkiye petrol okyanusunun üzerinde oturuyor.”

Türkiye’nin dış borcu 400 milyar dolara yaklaşmış. IMF ve Dünya Ticaret Örgütü, bizden tırtıkladıkları her doları dünya devletine sermaye olarak akıtıyor.

Orhan Özkaya’nın belirttiği gibi madenlerimiz özelleştirme kisvesi altında yabancılara peşkeş çekiliyor...

Eski ABD Büyükelçisi Edelman, “altın avcılarına nasıl destek vermişti... Şimdi ABD Savunma Bakan Yardımcısı olan Edelman, yargı kararlarına karşın “altın madenlerinin çalışmasını istemişti...

Oyun sürüyor...

AKP baş tacı ediliyor!..

Ilımlı İslam, BOP, Maden Yasası, petrol ve su kaynakları...

içim acıyor, içim!..

Çünkü ABD emperyalizmi kendi çıkarları için her yolu deniyor...

Cumhuriyet 09.08.2007

Kaynakça
Kitap: Soros'un Çocukları
Yazar: Hikmet Çetinkaya
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Bölücü Terör Örgütü CIA'nın Ajanı George Soros ve Onun Çocukları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir