Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullah’ın Gücü...

Burada, Orta Doğu'da, Kafkaslarda, Balkanlarda, vs. yapılan "Turuncu Devrimi" isimli ihanet ayaklanmalarını oluşturan, örgütleyen ve finanse eden George Soros ve ona biat eden zavallı insanların hain faaliyetleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. George Soros denilen lanet entrikacı, ayrıca Türkiye'de bölücü A.B.D. projelerinin büyük bölümünü yöneten kurum olan TESEV'in genel başkanıdır. TurkToresi.com olarak, George Soros dahil bütün CIA ajanlarını lanetliyoruz, ve onların öncülüğünü yapan kurumlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Fethullah’ın Gücü...

Mesajgönderen TurkmenCopur » 12 Tem 2012, 21:07

Fethullah’ın Gücü...

Fethullahçı Fatih Koleji, ağaçlandırma alanı olarak onaylanmış 30 dönüm yeri 49 yıllığına kiralamış...

Güzel!..

Peki Fatih Koleji’nin sahibi görünen şirket kaç YTL ödeyecek 30 dönüm araziye 49 yıl için?

Her yıl için 4 bin YTL!..

Dere yatağı ve ağaçlandırma alanı olarak onaylanmış alan Fethullah’ın eline geçince akan sular durur...

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 49 yıllığına toplam 201 bin YTL’ye kiraya verilen Hazine alanına “imar izni” verince değeri hemen 90 milyon dolara yükselmiş...

Fatih Koleji’nin sahipleri Hazine alanlarına ağaç dikmeyecekler, inşaat yapacaklar...

İnşaatlar bitince değeri 500 milyon doları aşacak...

Büyükşehir Belediyesi ön imar izni verdi...

Karar büyük olasılıkla CHP’nin ret oyuna karşın geçecek...

Böylece Fethullahçı Çağ Öğretim İşletmeleri köşeyi dönecek.

AKP’li belediyeler ne yasa tanıyor ne de hukuk!..

Yandaşlarını, tarikat şeyhlerini kayırıyor!..

Türkiye 1950’den bugüne dek böyle bir dönem geçirmedi.

İhaleye fesat karıştıranlar bugün Çankaya Köşkü’nde!..

Atatürk Havaalanı’na çok yakın bir yerde olan Hazine alanı Büyükşehir Belediyesi’nce niçin ihaleye çıkarılıyor?

Ortada bir rant var!..

Hazine alanına okul yaptırılmak isteniyorsa neden öteki özel okullara değil de Fethullahçı Fatih Koleji’ne veriliyor?

Hazine arazisi okul yaptırılmak için veriliyorsa, bunun yasal yönü açık olmalıdır.

Ortada haksız bir rekabet var. Kayırma var. Fethullahçıların AKP üzerindeki etkisi var. Fethullah ile Abdullah Bey, Tayyip Bey ilişkisi var...

Said-i Nursi’nin (Nurculuğun) “Eğitimi elinize geçirin,” mesajıyla hareket eden Fethullahçılığı, 1980 sonrası Kenan Evren ve Turgut Özal destekledi...

Fethullah Gülen, 1986’dan bugüne değin geçen sürede “eğitim şirketleriyle” atağa geçti, CIA destekli okullarını kurdu. Adına da “Türk okulları” dedi.

1990’lı yıllarda Bülent Ecevit’i de etkileyen Fethullah, ABD’ye kaçtıktan sonra daha da yükselişe geçti.

Fethullah Ankara’da Samanyolu, İstanbul’da Fatih, İzmir’de Yamanlar Koleji’ne gözü gibi bakar.

Fethullah Okullarının ilişkiler zinciri çok ilginçtir. Çağ Eğitim AŞ’de pay sahibidir.

Çağ’ın yönetim kurulu üyelerinden Ali Rıza Tanrıseven, Hüseyin Döğme, Zaman gazetesini yayımlayan Feza Gazetecilik AŞ’de de pay sahibidir.

Çağ’ın yönetim kurulu üyelerinden Ali Rıza Tanrıseven, Hüseyin Döğme aynı zamanda Asya Katılım Bankası’nın eski yönetim kurulu üyesidir.

Bir önemli nokta daha var:

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın dünürü Mustafa Şevki Kavurmacı da Asya Bank’ın yönetim kurulu üyesidir.

Fatih Koleji’ne gelince...

Önceleri bu konuya çok değindim. Fatih Koleji yönetimi 29 Ekim, 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi “ulusal bayramlarımıza öğrencilerin katılmasını istemez. Bir gerekçe bulurlar hemen:

“O tarihlerde öğrencilerimiz matematik olimpiyatlarına hazırlanıyorlar.”

Fethullahçılar son 20 yılda iyice palazlandılar, Türkiye’yi yönetir hale geldiler.

Işık Evleri özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Antalya, Malatya, Trabzon, Samsun’ da, Malatya’da, Elazığ’ da, Güneydoğu’da çoğaldı.

Fethullahçılar yargıda, poliste, eğitimde çok etkililer. Abdullah Bey, Fethullah’ı ABD’ye her gidişince ziyaret eder.

Eski ülkücülerin büyük bölümü bugün Fethullahçı oldu. Bunlardan birisi de Mümtaz’er Türköne’dir...

Eşi Özlem Hanım AKP’den milletvekili seçildi. Yani Fethullah’ın kontenjanından.

Okan Bayülgen’i dövecekmiş, eşine “Özlem” dediği için. Okan kardeşim, aman dikkat et. Fethullah Gülen müritlerini döver. Mümtaz’er ise seni dövebilir. Bay Mümtaz’er Fethullah’a çaktırmadan içki içer. Okan! Ne olur ne olmaz, geceleri ortalıkta görünme!..

Cumhuriyet 08.09.2007

Kaynakça
Kitap: Soros'un Çocukları
Yazar: Hikmet Çetinkaya
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Bölücü Terör Örgütü CIA'nın Ajanı George Soros ve Onun Çocukları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir