Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Belgelerin Hiç Birisinde ve Mermilerde Parmak izim Yok!

Burada Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası hakkındaki tespitleri ile ilgili olan önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Belgelerin Hiç Birisinde ve Mermilerde Parmak izim Yok!

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 03:19

Konusu Suç teşkil Eden ve Tutuklanmama Neden Olan Belgelerin Hiç Birisinde ve Mermilerde Parmak izim Yok!

Evet, parmak izi incelemesinde bu önemli bakın;

benimle ilgili belgelerde, 20 tane parmak izi bulmuşlar. Hepsi benim belgelerim. Hepsi benim ofisimden çıkan, bana ait olduğunu kabul ettiğim ve herhangi bir suç unsuru taşımayan belgeler. Levent Göktaş’ın dosyasından aldıkları belgeler. Gizli belgelerde benim parmak izim yok. 300 tane gizli belgede.

Fakat bakın orada şöyle bir Kızılderili numarası yapmışlar;

Şimdi benden çıkan ve içinde İrtica İle Mücadele Eylem Planı adlı sahte belgenin de bulunduğu dokümanlar, tutanakta, “1’den 40’a kadar olan belgeler” diye kaydedilmiş. Bu birden kırka kadar olan belgelerin ilk dört sayfası “İrtica İle Mücadele Ve Eylem Planı”, 5. sayfa “İzmir’den Bize Yardım Edecekler Listesi” adlı belge. Bunlar Polisin koyduğu belgeler.

Savcılığın bütün belgeleri çuvalla polis kriminale göndermiş olmasına ve bütün belgelerde İnceleme yapılmış bulunmasına karşın, bu belgelerde benim parmak izimin çıkıp çıkmadığına dair bir kayıt yok. Şimdi bu detay önemli. Avukatım o tarihte Belşiktaş Adliyesine giderek, savcı Zekeriya Öz ile görüşüyor.

Zekeriya Öz, avukatıma diyor ki;

“TEM’in bütün personelinin parmak izini alıyoruz.” Neden? Ben ısrarla dilekçelerimde, “Benim ofisime girilmesi ve bu belgelerin konulması işi, İstanbul TEM ve Ankara’nın koordinesiyle yapılmıştır.” Polisin, aramada bulamadığı fişleme belgesinden dolayı bunu net olarak anladık. Bu kadar açık. Ben geri zekâlı değilim.

Polis kriminale gönderildiği halde, irtica ile mücadele eylem planı adlı belgenin benim ofisimden çıkan fotokopisinde parmak izi incelemesi yapılmıyor. Bunun iki nedeni olabilir. Birincisi, ya kendi parmak izlerini buldular ve saklıyorlar. İkincisi, belgenin üzerine benim cezaevinde zorla aldıkları parmak izlerimi yapıştırdılar. Solüsyonla etrafındaki yapıştırıcıları halletmeye çalışıyorlar. Kimyasal maddeyi zamanla yok olsun diye temizlemeye çalışıyorlar. Bu iki neden dışında başka bir gerekçesi olamaz. Benden çıkan tüm belgeler emniyet kriminale gönderilmiş ve parmak izi incelemesi yapılsın denilmiş. Ama bu iki en önemli belgede, parmak izi incelemesi yapılmamış. Neden? Neyi saklıyorsunuz? Benim zorla parmak izimi aldınız. İstediğiniz yere, gömeceğiniz Lav’a bile yapıştırabilirsiniz. Ben dilekçelerimde, “Bu saatten sonra gözaltına alınan ve parmak izi örneği alınan herkesin bir Lav’a, el bombasına parmak izi yapıştırılır ve istenildiği yere gömülür.” Diye açıkça yazdım. Bitti, bu kadar basit. Ama yapıştırma parmak izi ile orijinal parmak izi ayırt edilir. Fakat polis kriminal işin içinde olduğundan bunu yapmaz.

Bu önemli Sayın Başkan. Benim parmak izi incelemem, irtica ile mücadele eylem planı gibi polisin koyduğu belgelerde yapılmamış. Muhtemelen kendi parmak izleri çıktı. O yüzden gizliyorlar.
Evet diğer delillere devam ediyoruz. Tutanakta, bir sürü malzeme saymışlar. Beşiktaş’ta ki ofisten elde edilen filan diye. Daha önce Bebek’te ki ofisin bana ait olmadığını izah ettim. Bu ofisten elde edilen hiçbir şey bana ait olmadığı için geçiyorum.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası Hakkında Tespitleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir