Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Polis, 63 Tane CD'yi 5 Dakikada İnceleyemez

Burada Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası hakkındaki tespitleri ile ilgili olan önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Polis, 63 Tane CD'yi 5 Dakikada İnceleyemez

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 03:51

Polis, 63 Tane CD’yi Alıp 5 Dakikada İnceleyip, 51 Nolu DVD İle İlgili 26 Sayfalık Raporu Aynı Sürede Yazdıysa, Ben O Polisin Alnından Öperim.

Bu tape, avukat Mustafa Hüseyin Buzoğlu ile yaptığım görüşme. İşte bana operasyon yapılmasına karar verilen tape budur. Avukat Mustafa Hüseyin Buzoğlu beni arıyor. “Size 51 nolu DVD.nin, CD DVD inceleme tutanağının örneğini verdiler mi ?” Diye soruyor. Bende “Yok vermediler.” Diyorum. Yani bize hiçbir şey vermediler. “Bende var. Göndereyim.” diyor. Polis basına sızdırmış. Bir takım hukuki tartışmalar yapıyoruz. Bu yazılı emirle bozma yoluyla ilgili karar verilmiş.

Bana diyor ki;

“CD DVD inceleme tutanağının altında polisin imzası var.” Tarih ne? Diye soruyorum. “8 Ocak 2009” diyor. 8 Ocak 2009 olması mümkün değil. Bu gerçekten mümkün değil. Yani bir sahtekârlık olduğunu ben oradan anlıyorum. Neden? Çünkü Levent GÖKTAŞ’la ilgili delil torbaları 8 Ocak 2009 gece saat 23.55’te açıldı. Oradaydım. Tutanağa müdafisi olarak ben imza attım. Hatta “bu delil torbalarının hâkim önünde açılması lazım” diye tutanağa şerh koydum. Gece saat 23.55’ti. Eger polis 63 tane CD’yi alıp 5 dakikada inceleyip, 51 nolu DVD ile ilgili 26 sayfalık raporu o sürede yazdıysa, ben o polisin alnından öperim. Böyle bir sahtekârlık yok. Ama olay bu. 8 Ocak 2009 da polis bu tutanağı düzenlemiş. Mühürlü delil torbaları 8 Ocak 2009, gece 23.55’te açıldı. Evet, bana o tutanağı gönder diyorum. Mailimi istiyor ve gönderiyor. Bu telefon görüşmesi akşam saat 20.39 da yapılmış. Ben hemen elektronik posta adresimi açıp tutanağı inceliyorum. Bu tutanakta gizli kamera kayıtları dikkatimi çekiyor. Çünkü gizli kamera çekimlerinden birçok şeye ulaşmak mümkündür. Bunu da müdafilik yaptığımız süreçte öğrendik. O kayıtlar dikkatimizi çekiyor.
Bende o gece yenge hanıma “Çok önemli bir belge elimize geçti. Sonun başlangıcındayız” diye mesaj atıyorum. Bakın o mesaj dosyada yok. Meğer kendi sonumuzun başlangıcındaymışız.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası Hakkında Tespitleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir