Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

AKP Tarafından Baskın Tarzında Bir Yasa Değişikliği

Burada Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası hakkındaki tespitleri ile ilgili olan önemli başlıklar bulabilirsiniz.

AKP Tarafından Baskın Tarzında Bir Yasa Değişikliği

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 04:00

AKP Tarafından Baskın Tarzında Bir Yasa Değişikliği Yapılıp Askeri Casusluk Suçunu İşleyen Failler Askeri Savcının Soruşturmasından Kurtarıldı

Evet, ben size benim ofisime bu belgelerin ve mermilerin polis tarafından yerleştirildiğini kanıtladım. Fişleme belgesini de ofisime koymuşlar. Ama bulamamışlar. Fakat buna rağmen savcılık sorgusunda isnatlar bölümüne bunu yazmışlar. Dosyada böyle bir suçun delili ve kanıtı olmadığı halde. İkincisi benim sekreterimin Savcılık tarafından alman yeminli ifadesi var. Sekreterim diyor ki; “Serdar Bey, 2 Haziran 2009 da saat 18:30 uçağıyla Antalya’ya gidecekti, saat 16:30’da ofisten ayrıldı. Ben kendisi gittikten sonra ofiste temizlik yaptım. Serdar beyin bütün çekmecelerini boşalttım.” Çünkü benim hiçbir çekmecem kilitli değil. “Ne çekmecelerde mermileri gördüm. Ne de dolapta o tomar halinde bırakılmış belgeleri gördüm.” Diyor. Sekreterimin ifadesi bu.

Bakın ben Ankara’dan ve ofisten 2 Haziran 2009 da ayrılmışım. Ondan sonra dört gün ofisle ve Ankara ile irtibatım yok. Sekreterim ben gittikten hemen sonra odamda temizlik yapıyor. İfadesinde de, “Ne çekmece de mermi vardı. Ne bizim ofiste öyle tomar halinde belge bulunur” diyor. Her şey klasörlerin içindedir. Aynı ifadeyi avukat arkadaşımız Bahar Özgüner hanımda veriyor.

Islak imzalı belgeye ilişkin süreci de anlattım. Bu belgenin oluşturmasının sebebi benim savcı Zekeriya Öz ve bu işe karışan polisler hakkında askeri casusluktan suç duyurusunda bulunma girişimimdir. Bu askeri casusluktan dolayı suç duyurusuna ilişkin dilekçenin taslağı bilgisayarımda hazırdı.

Polisler geçtiğimiz günlerde, benim bilgisayarımın imajını avukatıma iade etmeye çalışmışlar. Muhtemelen siz tekrar inceleme yaptırmayın diye. İmajın bir kopyası bizde var. Halen saklıyoruz. Aldığımız hard diskin orijinalini de bir daha hiç bilgisayara takmadık. Bir kere bu İrtica İle Mücadele belgesini flaş diskle benim bilgisayarıma da yüklemişler midir acaba? Diye kontrol ettik. O kadar. Yükleyememişler. Onu da tespit ettik. Bu nedenle, hard disk imajının bizdeki kopyasını özenle saklıyoruz. Hash değerleri değişmesin diye. Poliste ki o imajı incelettirirseniz, benim bu suç duyurusu taslağımı göreceksiniz. İşte “İrtica ile Mücadele Eylem Planı” adlı sahte belgenin oluşturulmasının sebebi de budur.

Çünkü Genelkurmay askeri savcılığı bu eylemle ilgili bir soruşturma açıp, askeri casusluk suçuna bulaşan kişileri toplamaya başlasaydı, bu soruşturmanın hangi makamlara kadar uzanacağını kimse bilemez. Çünkü belli oldu ki, İçişleri Bakanlığına bağlı polis, kendi elindeki gizli belgeleri, oraya buraya, hedef seçtikleri kişilere koyarak, bu soruşturmayı yürütüyor. Yada hedef seçilen kişilerin ev ve işyerlerinden elde edilen ve kopyası verilmeyen dijital veri depolama aygıtlarına, ellerinde ki gizli belgeleri yükleyerek legalize ediyorlar. Bu durum çok net olarak anlaşıldı.

Bunun kanıtı da var. İşte bu nedenle, irtica ile Mücadele Eylem Planı adlı belge oluşturuldu ve akabinde yaratılan sansasyon ile, AKP tarafından baskın tarzında bir yasa değişikliği yapılıp askeri casusluk suçunu işleyen failler kurtarıldı.
Polisler, telefon dinlemelerinden dolayı beni çok iyi biliyorlar. AKP vs. hiçbir parti beni ilgilendirmez. Benim siyasetle bir alakam yok. Ama bende yolsuzluk yapanlarla ilgili bir sürü dosya var. E Fetullah Gülen’i, ABD ajanı olarak gördüğümü ve sevmediğimi de biliyorlar. Neden sevmiyorum? Bir buçuk milyon Müslüman’ın katili olan ABD.nin ajanı olduğu için. Yoksa ben fakir çocukları okutan insanları niye sevmeyeyim. Bende elimden geldiğince çocuk okutuyorum. Elimden geldiğince, maddi imkanlarım dahilin de bende muhtaç insanlara yardım ediyorum. Hayır işi yapan tüm insanlara ben saygı duyarım. O tip hayırsever insanları çok severim. Ama Gülen cemaati, farklı bir olay.

Islak imzada kimin nasıl kullanıldığını mahkemenize anlattım. Bu belge asla Çukurambar postanesinden gönderilmedi, yüz gramı aşan adi posta gönderisi 1.10 kuruş tutmaz. Gönderilen belgelerin ağırlığı doksan sekiz gram, ayrıca zarf yirmi gram. Toplam yüz on sekiz gram. Oysa ki, iki yüz elli grama kadar olan posta gönderilerinin bedeli 2.40 kuruştur. Sahteciliği teker teker detaylarıyla, ayrıntılarıyla izah ve ispat ettik. Bu belge, Islak imza makinesi ile oluşturulmuştur. Eğer savcı bey, benim dediğim gün İstanbul emniyetine gitseydi, bu makineyi bulurdu. Ancak artık her şey deşifre olduğu için, öyle tahmin ediyorum ki şu anda bu makineyi bulamazsınız. Fakat 2002’den bu yana Amerika’dan Türkiye’ye gelen emniyet mensuplarının gümrük kayıtlarını getirttirebilirseniz, iki tane ıslak imza makinesinin Türkiye’ye girdiğini tespit edebilirsiniz. Eger o kayıtları yok etmezlerse tabi ki.

İki kadının ofisimde keşif yaptığını anlattım. İsimlerini verdim Ayşegül Hüma Babuna ve Aylin Atmaca. Ofisime bırakılan mermilerin sahibi olan şirketin ismini verdim. Sahibinin isimlerini verdim. Ala limited şirketi. 2007’de mermiler Norma şirketi İsveç’te üretilmiş. 2008’de Türkiye’ye ithal edilmiş, ithal eden firma Ala limited şirketi. Şirketin koordinatörü, iki de bir Vakit gazetesine demeç veren Sinan Tulga diye emekli bir binbaşı ve sahibi Nilgün Aladağlı adlı bir hanım. Savcılar talebime rağmen bunları araştırmadılar. Niye araştırmadılar? Çünkü gerçeği ortaya çıkartmak gibi bir amaçları yok. Silahlı kuvvetlere ne kadar saldırabilirsek kardır amacıyla hareket ettiler. Savcılar bu işte sadece aracı. Onların elinde bir şey yok. Onları da muhtemelen “silahlı kuvvetlerin askeri vesayetini engelleyeceğiz, demokratikleşeceğiz. vs “ şu bu filan diye ikna ediyorlar. Neticede size her şeyi eğip bükmeden, isim vererek, dosdoğru olduğu gibi anlattım.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası Hakkında Tespitleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir