Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Bu Plan Benimse Allah'ın Laneti Boynuma Olsun Değilse?

Burada Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası hakkındaki tespitleri ile ilgili olan önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 04:22

Bu belge çıktığında “Partimize neler yapmak istiyorlar” diye bağırıp çağırarak öfkeyle konuşan, “önemli olan boy değil. Soydur soy” diyen ve soy itibarı ile Rum kökenli olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a, “kafes küfes planları var” diyen ve Kubilay’ın kafasını testere ile kesen gerici başı Derviş Mehmet’in torunu Bülent ARINÇ’a ve bu ikisi dışında, planın gerçek olduğuna inanan Gülen cemaati müritleri ile AKP'ye mensup, çoğunun samimi inanç sahibi kişiler olduğunu düşündüğüm insanlara, kalben anlayabilecekleri şekilde şunu söylemek istiyorum:

Bu anlattıklarımın hepsi doğrudur. Bu plan, sahte bir plandır. Kendisi ve partisi ile ilgili her konuda dava açan açılmış davalara müdahil olan Başbakan Recep Bey ile Fetullah Gülen, her nedense bu davaya müdahil olmadılar. Veya olamadılar. Nedenini ben hiç merak etmiyorum. Bunun dışında, bir tane AKP.li de, “kimmiş bu bizim partimizi bitirmek isteyen densizler” diye duruşmaları izlemeye gelmedi. Gelselerdi gerçekleri öğrenme tehlikesi ile karşılaşacaklardı. Bu sahte plan bana ve altında imzası olduğu iddia edilen Dursun Çiçek’e ait olmadığına göre, “plan” edebiyatı kimin işine yarıyorsa, tabidir ki bu planda ona aittir. Bu konuda söyleyeceğim son şey, “Eğer anlattıklarım yalan ise, bu plan bana ait ve ben terörist isem, Allah’ın laneti boynuma olsun. Eğer bu plan sahte ve ben terörist değil de iftira ile dindar olduğunu iddia eden muktedirler tarafından zulmedilen bir insan isem. Allah’ın laneti bu plana gerçektir diyenlerin ve zulmedenlerin boynuna olsun.” Bu plana doğru diyenlere söylenecek tek söz, “Eğer siz doğrulardan iseniz, Haydi aynı yemini sizde yapın!” olacaktır. Hiç kimsenin unutmaması gereken ki: “Zulüm ile abad olunmaz.”

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Serdar Öztürk'ün Ergenekon Davası Hakkında Tespitleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir