Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

TSK, Atatürkçülük ve Tam Bağımsız Türkiye Hakkında Analiz

Ana Konular:
"Kahraman Ata'mız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet Halk Partisi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluş Dönemi".
-Atamız, Türk Milletimiz'in çıkarları için Gerçek Demokrasi'yi tamamı ile uygulamış, herşeyini Türkiye Cumhuriyetimizin temelini kurmak için, Türk Soyumuzun ve İslam Dinimizin Tam Bağımsız Geleceği için yaşadığı sürede feda etmiştir.
-Dersim İsyanını(ve ondan önceki benzer isyanlarıda) planlayan, örgütleyen, pohpohlayan ve oluşturanlar ülkemiz içindeki İngiliz ajanlarıdır(örneğin Seyit Rıza). Cahil bırakılmış halkımızı, önemli değerlerimizi(İslam Dini ve Milliyetçilik) kötüye kullanarak, Türkiye Cumhuriyetimize karşı ayaklandıranlar İngiliz ajanlarının ta kendisidir.
-Seyit Rıza, Koçgiri Aşireti mensupları, vs., bunların hepsinin soyu Türk'tür, ama ne tuhaftır ki bu ajanlar Kürtçülüğü, İslam'ı ve Kürdistan'ı savunuyorlar. Bu tarihi gerçekler, size günümüzde neleri hatırlatıyor? Abdullah Öcalan'ın kökeni nedir? Ermeni!!! Ahmet Türk'ün kökeni nedir? Türktür!!! Talabani ve Barzani'nin kökeni nedir? Yahudi??? Bütün bu şahıslar günümüzde hangi devlete hizmet ediyorlar? İngiltere-ABD devletine!!!
-Bir benzerlik görebiliyormusunuz? Amaç Kurtuluş Savaşından itibaren Tam Bağımsız Atatürkçü Türk Cumhuriyetini yıkmaktır ve bu amaç İngilterenin çıkarlarına hizmet etmektedir. Sonuç nedir? Dersim İsyanını oluşturan İngiltere'dir(finansal destekleriyle), ve İsyanı bastıran Atatürk'te İngiltere'ye hizmet eden teröristlere operasyonlar düzenleyip, aslında bir İngiliz harekatını yokedip, İngiltereyi tekrardan mağlup etmiştir!!!
-Atamız'ın Karizmatik Liderliği Döneminde Türkiye'miz, İç ve Dış Siyasette Tam Bağımsız olan Bir Dünya Gücüydü. Atamızın önünde sonsuz sevgi ve saygıyla eğiliyoruz.

TSK, Atatürkçülük ve Tam Bağımsız Türkiye Hakkında Analiz

Mesajgönderen TurkmenCopur » 12 Ara 2011, 19:16

Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini kuran Atamız bir askerdir. Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyetini yıkmak isteyen hainlere karşı mücadeleyi yenebilmek için TSK içindeki Atatürkçü askerlerin güçlü olmasına ihtiyacımız var.

-ABD neyi hedefliyor?

*Tam Bağımsız Türkiye'nin bölünmesini.

-Bunu nasıl başarabilir?

*Tam Bağımsız Türkiye'yi koruyabilecek Atatürkçü askerlerin zayıflamasını sağlayarak.

-Atatürkçü askerler nasıl zayıflar?

*Türk Milletinin Tam Bağımsız Geleceğini savunan Atatürkçülerin, Türk Silahlı Kuvvetlerine duyduğu sevgi, bağlılık ve güvenin yokolmasıyla.

-Atatürkçülük hangi kutsal değerleri koruyor ve temsil ediyor?

*İslam Dini, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği.

-CIA, Türkiye'de neden ve nasıl Atatürkçü düşünceyi yoketmek için yıllardır mücadele(binlerce gizli projelerle) veriyor?

*Neden: Tam Bağımsız Türkiye'yi koruyabilecek tek düşünce yapısının ortadan kaldırılması için.
*Nasıl 1: İslam Dini, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği savunanların aynı değerleri savunmalarına rağmen, bunları ayrı ayrı gruplara bölüp birbirlerinden nefret etmelerini sağlayarak.
*Nasıl 2: Atatürk'ün İslam Dini'ni, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği savunmayan bir düşünce yapısına sahip olduğu yalanını cahil bırakılmış cemaat üyelerine inandırarak.

-Eğer, İslam Dini'ni, Türk Milliyetçiliği ve Ulusalcı Birliği savunanlar TEK ÇATI altında birleşemeyip birbirleriyle uğraşırsa ne gibi kayıplarımız olur?

*Atatürkçü Düşünce önce zayıflar ve sonra yokolur!.

-Atatürkçü Düşünce yokolursa, Türk Silahlı Kuvvetlerine ne olur ve Türk Silahlı Kuvvetleri Tam Bağımsız Türkiye'yi koruyabilir mi?

*Ne olur: TSK Silivri'deki zulümhanelere yerleştirilir.
*Koruyabilirmi: Cezaevinden, Tam Bağımsız Türkiye korunabilirmi? Hayır!!!

-Türkiye Cumhuriyeti bölünürse bundan sadece Türk kökenliler mi zarar görür?

*Hayır!!!

-Demekki çözüm neymiş?

*Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Atatürkçü düşünce yapısına sahip olmalı, TSK'ya güvenini asla yitirmemeli, TSK'ya daima destek vermeli, ve bütün gruplardan insanlarımız tek bir çatı altında birleşip, dış tehlikeye karşı mücadele etmeli!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön 1923-1938: Gazi Mustafa Kemal Atatürk Dönemi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir