Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

BUGÜN YAŞADIĞIMIZ BU TERÖR OLAYLARINDAN NASIL KURTULABİLİRİZ

-Ergenekon Destanı Atalarımızın Şanlı Destanı’dır.
-Ergenekon Davası'nda Yargılanmaya çalışılan Türk Milleti ve Atatürk'tür. Bu yargılamayı yapan A.B.D'dir.
-1990'ların başından beri, Eşref Bitlis önderliğindeki T.S.K. Ortadoğu'da A.B.D.'nin bütün planlarını altüst eden tek güç idi.
Bu yüzden AKP döneminde T.S.K. asimetrik psikolojik savaşlarla itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor, “Mehmetçik düşmanlığı” tavan yaparken, başbakanlık koltuğunda oturan şahıs a.b.d. askerlerinin sağ sağlim evlerine dönmesi için dua ediyor.
-6. yüzyılda, Çin emperyalizmi yüzünden yokolma tehlikesiyle karşı karşıya olan ve tutsak edilen Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalan tek çocuğu, Ergenekon Destanı’nda dişi bir Kurt tarafından yetiştirilip büyütülmüştür. Bu çocuk yıllar sonra soyunu devam ettirip, bir Cihan Devleti olan ve Çin emperyalizmini mağlup edecek olan Gök Türk İmparatorluğu’nu kurmuştur.
-Aşina Aşireti, Türk Soyunun Karluk Boyundandır. Uygurlarda Karluk Boyundandırlar.
-Göktürkler döneminde Çin emperyalizmi, Göktürkleri yıkabilmek için, içten parçalama stratejisini uygulamıştır. Nitekim Gök Türkler’in yıkılışı Çin emperyalizminin kullandığı Uygurlar tarafından gerçekleştirilmiştir.
-Şimdi günümüzde olanlara bakarsak, Silivri’de, Hasdal’da, Metris’te tutsak edilen Kahramanlarımız, işte bu 6. yüzyılda hayatta kalmayı başaran tek Türk çocuğunun evlatlarıdır.
Günümüzdeki Gök Türk Hanedanlığını tarif edelim:
1. Türkiye Cumhuriyeti’nin Koruyucuları olan Oğuz Boyundan Atatürkçü’ler = Gök Türk İmparatorluğu’nu kuracak olan Karluk Boyundan Aşina Hanedanlığı’nın hayatta kalmayı başaran tek çocuğu.
2. Amerika = Gök Türk’leri entrikalarla içten yıkmaya çalışan Çin Emperyalizmi
3. A.B.D tarafından kullanılmakta olan ve Türkiye Cumhuriyet’ini yıkmayı hedefleyen Atatürk ve Cumhuriyet Düşmanı Yobaz AKP’li kitle(Oğuz Boyundan) = Çin Emperyalizminin Gök Türk İmparatorluğunu yıkmak için kullandığı Uygur Türkleri(Karluk Boyundan)
4. Türkiye Cumhuriyeti(Oğuz Boyundan) = Gök Türk İmparatorluğu(Karluk Boyundan)
5. SONUÇ: Türk Milleti elinde sonunda emperyalist devleti yıkacaktır, parçalayacaktır, darmadağan edecektir!
-Günümüzde yargılanan sözde Ergenekon Örgütü, aslında Türkiye Cumhuriyeti’nin Tam Bağımsızlığını canları pahasına ebediyet için korumayı hedeflemiş olan Atatürk’ün Askerlerinden oluşan Milli bir Örgütlenmedir(herhangi yasa dışı bir faaliyette bulunmayan).
-Bu örgütlenme, 1980 darbesi sonrasında ayaklanan/özüne-dönen namuslu ve şerefli Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının önderliğinde başlamıştır. Yani, bu örgütlenme, Atatürkçü ve Anti-Emperyalist düşünceye sahip olan Eşref Bitlis Paşa’mız ve onun yolundan yürüyen Uğur Mumcu ve Doğu Perinçek’lerin A.B.D.’ye karşı verdikleri asil mücadeleler ile birlikte başlamıştır.
-AKP döneminde bu kutsal görevleri yürüten “D.Perinçek, T.Özkan, M.Balbay, E.Poyraz, Ç.Doğan, A.Uğur, E.Alan, V.Küçük, E.Gürses, İ.Selçuk, Ş.Eruygur, H.Tolon, L.Ersöz, S.Öztürk, D.Çiçek, H.Iğsız, S.Yalçın, B.Pehlivan, B.Terkoğlu, D.Yıldırım, V.Küçük, İ.Başbuğ, A.Yıldırım” gibi Atatürkçüler, “Ergenekon”, “Balyoz”, “Islak İmza”, “İnternet Andıcı”, “Kafes”, “ODATV”, “Spor’da Şike”, vs. gibi isimlerin verildiği ve hukukun çiğnendiği davalar ile birlikte zindanlara atılıp tutsak edinmişlerdir. Onların yokluğunda Asil Türk Milleti’miz ve Türkiye Cumhuriyet’i bölünme/yıkılma aşamasına getirilmiştir!!!!
-Ergenekon'daki Kahraman Bozkurtlar çıktı, Fethullahçılar yargılanıyor, ABD Suriye'de yenildi, Büyük bir Ekonomik Kriz yolda, SIRA AKP hükümetinin devrilip yargılanmasındadır, ondan sonra SIRA ABD'nin Orta Asya ve Orta Doğu'dan tamamı ile yokedilip tekmelenmesine GELECEK, BU GÜNLERİ GÖRECEĞİZ, ÇOK YAKIN! EN BÜYÜK HEDEF TÜRK BİRLİĞİ'DİR!

BUGÜN YAŞADIĞIMIZ BU TERÖR OLAYLARINDAN NASIL KURTULABİLİRİZ

Mesajgönderen TurkmenCopur » 29 Haz 2016, 04:11

BUGÜN YAŞADIĞIMIZ VE MORALİMİZİ BOZAN BU TERÖR OLAYLARINDAN NASIL KURTULABİLİRİZ?

1. Büyük bir İstihbarat projesi ile, Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, pkk ve ışid terör örgütlerinin tüm patronları ve üst kadrolarını(murat karayılan gibi aşşağılık yaratıklar) KUZEY IRAK VE KUZEY SURIYE topraklarında arayıp, tarayıp bulmalı, ve anında etkisiz hale getirilmeliler.

2. Yukarıda bahsedilen İstihbarat projesi'nin başlangıcında, Rusya'yı bu yurtdışı terör operasyonları konusunda ikna etmeli, ve bu sayede İran ve Suriye devletleri'nin de bu konuda desteğini almalıyız. Rusya'yı PKK(PYD) konusunda uyarmalıyız, siz bu ABD kuklası terör örgütünü Suriye'de destekleyerek, ABD ile ortak mı olmak istiyorsunuz, Çar Rusya dönemindeki gibi ABD'nin(yani o dönemin İngiltere'si) kuklası mı olmak istiyorsunuz, yoksa KAHRAMAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZ ile ortaklaşa hareket edip Suriye ve Irak'taki tüm ABD fitnelerini temizlemek mi istiyorsunuz?

3. İncirlik kapatılmalı, ABD, İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinin bir tane bile askeri'nin ülkemizde bulunmasını asla izin verilmemeli.
Yukarıda bahsedilen İstihbarat projesi'nin planlamalarında ülkemiz için şu anda fitne faaliyetlerinde bulunan tüm CIA destekli ajanlar tek tek tespit edilmeli ve hepsi tutuklanıp, terör'den yargılanmalıdır. CIA destekli ajanlar derken, bunlar ABD devlet görevlisi de olabilir, Rusya devlet görevlisi de olabilir, ama mesela Fethullahçı da olabilir.

Son dönemde PKK ve FETULLAH GÜLEN TERÖR ÖRGÜTÜNE karşı verdiği büyük darbelerle bu terör örgütlerini yoketme aşamasına getirmiş olan Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizi de buradan
büyük mutlulukla kutlamak istiyorum. Bu kararlı, tam bağımsızlıkçı ve kahraman operasyonların asla durmamasını, ve bu gibi operasyonları yeni istihbarat planları ve projeleri ile titiz bir şekilde devam ettirmeliyiz. Bugün ülkemizin kalbinde, İstanbul'da ve Ankara'da yapılan bu namussuz terör eylemlerinin birden bire oluşmasının sebebi Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin PKK ve FETULLAH GÜLEN TERÖR ÖRGÜTÜNÜ yoketme aşamasına getirmesinden DOLAYIDIR!!!
Bu tespiti yapmak ve anlamak zorundayız, yoksa bugün içinde bulunduğumuz durumu anlamamız mümkün değil!

4. Bir Medya Projesi ile son 40 yıldır terörle verdiğimiz mücadeleler sonucunda çektiğimiz acıların, verdiğimiz ŞEHİTLERİN, içinde bulunduğumuz haklı durumun ifadesini madde madde
dünyadaki tüm ülkelerin insanlarına ulaştırılmalı ve ikna edilmeli.

Bu medya projesi içinde "Ermeni yalanı meselesi" de çok büyük önem arz etmektedir. Soykırımla eşdeğer olan ve soykırım kavramının anası ve babası olan ABD ve AB ülkelerinin(Rusya'da dahil)
bize karşı yürüttüğü sinsi, fitnece, yalanlara dayanan devlet bazında tüm düşmancıl saldırılara karşı, BİZ ASİL TÜRK DEVLETİ OLARAK, SALDIRGAN PLAN VE PROJELERLE ONLARA HAKLILIĞIMIZI
TÜM DÜNYAYA DUYURACAK BÜTÇELERLE GÖSTERMELİYİZ, VEDE BUNUNLA KALMAYIP O AŞŞAĞILIK ÜLKELERİN YAPTIKLARI TÜM SOYKIRIMLARI TÜM DÜNYANIN GÖZLERİNİN ÖNÜNE SÜRMELİYİZ,
VE GÖSTERMELİYİZ Kİ, BİZ KURTULUŞ SAVAŞI İLE KORUDUĞUMUZ VATANIMIZI AYNI ŞEKİLDE BUGÜNDE KORUYACAĞIZ, VE BİR MİLYON SENE SONRA DA AYNI ŞEKİLDE KORUMAYA DEVAM EDECEĞİZ!

Bunun sonucunda Kuzey Suriye(Aynel Arap, vs.) ve Kuzey Irak(Musul, vs.) sınırlarında askeri operasyonlar düzenleyip, burada "Büyük İsrail" hayallerinin oluşturduğu tehditlere karşı
"Kuzey Irak-Suriye Türk Cumhuriyeti" kurulmalıdır.

Bu operasyonlar öncesinde, Rusya ile ABD uyarılmalı, ve eğer mümkünse Rusya ile tekrardan dostluk kazanılmalı, ve gerekirse de hem ABD hemde Rusya'yı karşımıza alarak Kahraman Türk Milleti'mizin tamamını göreve davet ederek bir İkinci Kurtuluş Saşavı başlatılmalıdır.

5. Doğu Türkistan'lı Uygur Türkleri'nin lider kadrolarının CIA tarafından kullanılması işlemlerine büyük maddi kaynaklar sağlayarak son verilmeli!
Bununla birlikte, hem Doğu Türkistan'daki yardıma muhtaç, bir arayış içinde olan Türk Soydaşlarımızın büyük bir kesmini, hemde Kafkasya bölgelerinde bulunan ve bir arayış içinde olan çeşitli Türk Boylarından olan Soydaşlarımızdan büyük bir bölümünü Milli Davamız için ABD ve Rusya'dan bağımsız bir şekilde örgütleyip, toparlayıp, kurulacak olan Kuzey Irak-Suriye Türk Cumhuriyeti topraklarına yerleştirilmeli ve burada İkinci bir Türk Silahlı Kuvvetleri örgütlenmesi kurulmalı.

6. Bir kaç aylık dönem için, ülkemizin tamamında "Olağanüstü Hâl" ilan edilmeli, her yerde sokağa çıkma yasağı olmalı.
Bütün bunların olduğu dönem içinde yine çok titiz bir çalışma ile yeni bir İstihbarat Projesi uygulanmalıdır, bu projenin konusu da "adaletli bir şekilde tüm terör şüphelileri tespit edilmeli ve yargıya teslim edilmeli" olmalıdır.

İdam cezası tekrardan yürürlülüğe geçmelidir. Terör veya vatana ihanet suçu işlemiş tüm şahıslar(adaletli tüm titizce emek verilmiş çalışmalar sonlandırıldığında) derhal idam edilmeli ve
bu idamlar Türk düşmanlığı yapan ABD ve onun kuklası olan tüm devletlere büyük bir tehdit mesajı olmalı ki, bu düşman devletlerin ajanları birdaha ülkemizde terör fitneleme çalışmalarını
yapamasınlar.

7. Ülkemizin tüm sınırlarına yapılan giriş ve çıkışlara aşırı derecede etkili olacak olan güvenlik projeleri üretilmeli ve derhal yürürlülüğe getirilmelidir.
Suriye ve Irak bölgelerinden ülkemize giriş yapmak isteyen terörist veya terör örgütlerinden kaçmış şahıslar istihbarat çalışmaları ile derhal tespit edilip sınır dışı edilmeli, gerekirse de yargılanmalı.

8. Öncelikle Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, tüm Devlet kurumlarımızın başına Atatürkçü, Türk Milliyetçisi ve Tam Bağımsız Türk Cumhuriyetini savunma düşüncesine kişiliğine sahip olan
Kahraman Emekli Komutanlarımızı getirmelidir.

Mesela geçenlerde MİT müsteşarlığına Kahraman "Mustafa Levent Göktaş" Komutanımızın getirilmesi konuşuluyordu. Ben soruyorum ki buradan, Mustafa Levent Göktaş Komutanımız şu anda
neden hala MİT'in başında değil??? Bunun dışında, yine MİT devlet kurumunda olduğu gibi de Türk Polis Teşkilatımızın başına da Kahraman bir Emekli Komutanımız getirilmelidir.

9. Yukarıda bahsedilen tüm adımlar büyük ölçülerde başarılı olmaya başladığı anda, Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz anında şu anda varolan hükümeti sonlandırıp ABD ve Rusya(mümkünse Rusya'yı dost tutarak) tehditlerine karşı başarılı bir savaş verecek olan Türk Milli bir Hükümet kurmalıdır.

Bahsedilen "Türk Milli bir Hükümet"in başına gelecek ve güvenilebilecek olan tek bir örgütlenme vardır, o da Vatan Partisi'dir! Ve Doğu Perinçek başbakan yapılmalıdır.
Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, AKP hükümeti'nin görevine son vermeden önceki kısa bir dönem içerisinde AKP hükümeti'nin yöneticilerine, yerine getireceği Türk Milli bir Hükümet'in yeni yöneticilerini namuslu bir şekilde Türk Milletimize, tüm halka tanıtıp sevdirme görevi vermelidir. Bu görev başarılı ile sonlandırıldığında, anında bahsedilen "Türk Milli Hükümet" göreve getirilmeli, ve devletimizin tüm kurumları tekrardan Atatürk devrimlerinin tamamlanmamış ve şu ana kadar tamamlanıpta yıpratılmış Atatürk devrimlerini tekrardan inşa etme projelerini yürütmeye başlamalıdır! Bu yapılması gereken projelerin en önemlisi de "Türk Birliği" projesidir.

Bunun için kilit nokta da Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu'nun başlarına Atatürkçü Türk Milliyetçisi tam bağımsızlıkçı bilim adamlarımızın getirilmesi ve sonrasında da tarihi, genetik, antropolojik, arkeolojik, kültürel bilim alanlarında çok büyük çalışmaların kısa sürede dünyada eşi benzeri olmayan bütçelerle başarılı şekilde yürütülmesi lazım ve ASİL TÜRK TARİHİMİZİ YOK SAYMAK İSTEYEN TÜM FİTNE FESAT OCAKLARINI BİLİM ALANINDA MAĞLUP EDİP, "TÜRK BİRLİĞİ"NİN TEMELİNİ KURMAMIZ ŞARTTIR!

10. SONUÇ: YUKARIDA BAHSEDİLEN TÜM BU MADDELER TEK TEK UYGULANMADIĞI SÜRECE BUGÜN YAŞADIĞIMIZ ACILI TERÖR SALDIRILARI SONLANDIRILAMIYACAKTIR!
BU YÜZDEN, BURADAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİMİZİN KAHRAMAN(EMEKLİ YADA GÖREVLİ) TÜM KOMUTANLARINA SESLENİYORUM, LÜTFEN ÜLKEMİZİN BAĞIMSIZ BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN TÜM GEREKENLERİ YAPINIZ, GEÇ OLMADAN
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: BUGÜN YAŞADIĞIMIZ BU TERÖR OLAYLARINDAN NASIL KURTULABİL

Mesajgönderen TurkmenCopur » 24 Tem 2016, 12:57

9b. ERGENEKON, BALYOZ, VS. GİBİ DAVALARDA HAKSIZ YERE TUTUKLANAN KAHRAMAN KOMUTANLARIMIZIN HEPSİ, BUGÜN BÜYÜK BİR TEMİZLİK YAPTIĞIMIZ FETHULLAHÇI CIA AJANLARINDAN BOŞALAN YERLERE TEKRARDAN GETİRİLMELİDİR. BU KAHRAMAN KOMUTANLARIMIZIN BİR BÖLÜMÜ DE DEVLETİMİZİN ÖNEMLİ KURUMLARININ EN TEPESİNDE GÖREVLENDİRİLMELİDİR!!!
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Ergenekon Davası, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Asil Türk Milleti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir