Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Tayyip-Fetullah buluşması

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Tayyip-Fetullah buluşması

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Kas 2010, 17:15

Tayyip-Fetullah buluşması

Gerek Tayyip'in gerekse Gülen'in arkasında bulunan Graham Fuller Morton Abramowitz, ADL, JINSA, CIA, vs'ler, Ulus devleti parçalayıp, Kürdistan, Ermenistan, Pontus hayalleriyle yanan ve sözde şeriat devleti kurmak için faaliyet gösteren Türk düşmanı güçler, bu ikiliyi bir araya getiriyor ve aynı idealde beraber yürümeleri için zemin hazırlıyorlardı.

Tayyipçi Yeni Şafak gazetesinin haber müdürlüğü ve köşe ya­zarlığını, daha önce de Gülenci Zaman gazetesinin muhabirliğini yapan Nasuhi Güngör, Tayyip-Fetullah buluşmasını "Yenilikçi Ha­reket" adlı kitabında şöyle anlatıyordu:

"Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyaretlerinde pek çok teması oldu. Ama bunlar arasında birisinin gerçekten ayrı bir önemi vardı. Erdoğan, 2000 yılı Mayıs ayında ABD'ye yaptığı gezide, uzun? süredir orada yaşayan Fetullah Gülenle de bir araya geldi. Erdoğan-Gülen görüşmesi muhtevasından çok, uzun yıllardır birbirine bir hayli mesafeli olan iki farklı ekolün bir araya gelmesi açısından hayli dikkat çekiciydi.

Görüşme daha çok Türkiye'deki siyasal gelişmeler üzerine sohbet şeklinde gelişti. Fetullah Gülen, 28 Şubat sonrasında yasanan gelişmeleri değerlendirerek, daha kucaklayıcı bir yeni siyaset anlayışının zaruretini ifade etti. Gülen, Özal örneğini gündeme getirerek, Erdoğan'la uzun uzun sohbet etti.

Bu, Yenilikçi hareketle Gülen cemaati arasındaki ne ilk ne de son temas oldu. Siyasetteki tercihlerini, çoğunlukla merkezdeki sağ partiler üzerinde yapan Gülen hareketinin tartışmasız yeni gözdesi, Erdoğan'ın başını çektiği yenilikçi hareketti..."

Korkut Abi Korkut Özal, ABD ve İsrail'e yakınlaşmanın ilk adımlarıydı. Korkut Özal'ın, yıllar önce katıldığı bir Star TV Kırmızı Koltuk prog­ramında sarf ettiği, "Türkiye İsrail'in liderliğinde oluşacak bir Orta Doğu ortak pazarına girmelidir!" sözleri bir çok AKP'linin kıblesi oluyordu.

Erbakan'a ilk isyan bayrağını açan isim Korkut Özal'dı. Korkut Özal'ın AKP'deki konumunun "Büyük Abi" olduğunu bilmeyen kalmadı. Korkut Özal AKP'ye bir çok isim kazandırdı. Bunlara örnek olarak bir iki isim vermek gerekirse, Cüneyt Zapsu, ilginç ve esrarengiz danışman ve gölge kabine bakanı, Amerika'da "Tayyip'i süpürmeyin, kullanın" diyen baş danışman... Korkut Özal'ın Demokrat Partisi'nde Başkan Vekili..

11 Mart 2007 tarihli Hürriyet Gazetesi'nden, Cüneyt Zapsu'nun Alman hükümeti tarafından Almanya'ya üstün hizmet edenlere verilen "Federal Almanya Liyakat Nişanı'nı alacağını öğreniyorduk... Tayyip de, Yahudi örgütleri JINSA, ADL, Jewiss Comite'den Yahudilere üstün hizmetlerde bulunanlara verilen ödüllerden defalarca alıyordu.

Mücahit Arslan, Kürdistan sevdalısı ve AKP Diyarbakır Milletvekili M. İhsan Arslan'ın oğlu, Ali İhsan Arslan ya da namı diğer Mücahit Arslan'ın, hükümet içinde "Olsun" dediği hiçbir şey geri Çevrilmiyor, Mücahid Arslan'a ulaşanın önü açılıyordu. Tayyip ile Mücahid'i tanıştıran yine Korkut Özal'dı.

Kaynakça
Kitap: Musanın Çocukları
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Tayyip-Fetullah buluşması

Mesajgönderen TurkmenCopur » 06 Kas 2010, 17:17

ABD'de, Deccal'a karşı duran Mehdi, Başbakan'a barış ödülü verdi "tepkimiz.net" adlı sitede Muammer Karabulut, ödül hakkında ilginç bilgiler veriyordu:

"Prof. Dr. Zeki Sarıtoprak 1999 yılında, Amerika'da, dinlerarası diyalog kurmak amacıyla, Washington'da Mevlana Celaleddin Rumi'nin adından esinlenerek Rumi Forum adı ile bir grup oluşturdu... Sarıtoprak, "İslam ve dinlere göre Deccal, Nüzul-i İsa meselesi" gibi kitapların yazarı... Santoprak'ın üzerinde durduğu Deccal, daha çok İsa'nın muhaliflerine ve kıyamet günü ortaya çıkacak olan yalana ve kötü kişilerin cezalandırılması anlamında kullanılmaktadır. Ayrıca o "yalancı ve kötü" kim ise İsa (mehdi) gelecek ve onu öldürecek!!! Türkiye'de çoğu tarikatların Deccal olarak tanımladıkları kişi ise Mustafa Kemal Atatürk'tür...

ABD'de var edilen Rumi Forum'un amacı da dinlerarası diyalog değil, dinlerarası sulandırma ve siyasettir. Eğer böyle olmasa, Rumi Forum VVashington'da yaptığı sema gösterisi davetiyelerine F. Gülen'in resmini basmaz, o kişiyi de böylesi bir kurumun onursal başkanı yapmazlardı.

ABD'de yaşayan Türklerin, Türkiye'de saygı ile andıkları Mevlana ve ilgi ile izledikleri sema gösterisini, 13 Nisan 2004 tarihinde Washington'da yapılan gösterilerini izledikten sonra "...Fetullah Gülen ve Said-i Nursi isimlerinin Mevlana ile bagdaştırılmasına anlam veremediklerini..." söylemişlerdir. Yaşananlara tepki göstermiş ve Mevlana düşüncesinin bir parçası olan sema gösterisinin siyasal­laşmasını "çok büyük bir yani''" olarak tanımlamışlardır...

ABD'de Prof. Dr. Zeki Sjprak tarafından kurulan Rumi Fo­rum'un başkanlığı Dr. Hasan Ali Yurtsever tarafından yürütülmektedir. Yurtsever de Washington Post'ta yayınlanan demecine göre Gülen'in, "İslam'ın bilim, demokrasi ve özgürlüklerle bağdaşan modem bir yorum" yaptığını söylemiştir. Anlaşılacağı üzere, Rumi Forum ABD'nin Protestan Kuran ve İslam üzerine ihtiyaçlarını karşılamak üzere şekillenmiştir. Bu nedenle de BM'ye bağlı eğitim, bilim ve kültür örgütü olan UNESCO, Mevlana Celaleddin Rumi'nin 800. doğum yılı nedeni ile 2007 yılını Dünya Mevlana Yılı ilan etmiştir... Bakalım, hoşgörü ve diyalog için ABD'li UNESCO, Dünya Mevlana yılı kapsamında, Mevlana'nın çok sevildiği İran ve Pakistan'da neler yapacak?

Diyeceksiniz ki, Mevlana ve sema gösterileri Türkiye'de sevil­miyor mu?

Öyle çok seviliyor ki, FGÖ'nün Mevlana'yı modern ihtiyaçlar için oluşturdukları Rumi Forum ile Dünya Mevlana Yılı'nı dinlerarası sulandırma siyaseti için kullanacak. Türkiye de operasyonun merkezi olacaktır... Onun için Rumi Forum, Türkler sözde Ermeni soykırımı yapmıştır tehdidi ile Ermenistan'ın kapı ve pencere sorunlarını halletmek isteyen ABD Kongresi'nde, 13 Mart 2007 günü düzenlenen bir tören ile T.C. Başbakanı Sayın Tayyip Erdoğan'a 2007 Rumi Barış ve Diyalog ödülü verdi. Ödül, "Türk Başbakanı adına" Washington Kardinali Theodore Mc Carrick tarafından AKP milletvekili Egemen Bagış'a takdim edildi.

-Kim tarafından? -Washington Kardinali Theodore Mc Carrick!!!

Haberde kullanıldığı gibi Başbakan'ın barış ödülünü, Kardinal Theodore Mc Carrick elinden alan "TBMM" milletvekili Bağış, "Bu ödülü, patronum ve Türk ulusunun lideri adına almak bir şereftir. Medeniyetler ittifakı bir Rumi medeniyetidir" demiştir ... (Kasım Cindemir, Hürriyet Gazetesi / Washington, 14 Mart 2007) T.C. Başbakanı, laik Türkiye Cumhuriyeti'nin altını oymak isteyen bir düşünceden böylesi uyduruk bir ödül almaz. T.C. Başbakanı beni de temsil ediyor.

Hatırlatmak isterim, Hz. Mevlana'nın 21. kuşaktan torunu olan rahmetli Dr. Celaleddin Çelebi sağ olsa idi yüzünüze tükürürdü... Çelebi 1994 yılında, Antalya'ya davetlimiz olarak geldiğinde ABD'den yeni gelmişti. Çelebi, ABD'de otuzun üzerinde ve ayrı eyaletlerde gördüğü Mevlana sevgisi ve sema gösterilerine karşı olan- ilgiyi anlatmıştı. O ilginin yalnızca insani ve kültürel boyutu vardı. Bugün ise o ilgiye, ABD'li F. Gülen ile Kürt Said'li Nurculuk yamanmaya çalışılmaktadır. ABD'de yaşayan Türk vatandaşlarının ilgi ile izledikleri sema törenleri sonrası "çok büyük bir yanlış" şeklindeki tepkileri, umarım daha iyi anlaşılmıştır... ABD'de, Türk Başbakan'ın aldığı ödül'e dönecek olursak, ABD'de Deccal'e karşı duran sözde Mehdi yanlıları barış ödülünü T. C. Başbakanına değil, yalnızca O'nun patronu olan Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştir..."

Kaynakça
Kitap: Musanın Çocukları
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir