Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Facebook Üyelerimize Çağrı: "Paylaşımlarınızı Burda Yapınız"

Facebook Üyelerimize Çağrı: "Paylaşımlarınızı Burda Yapınız"

Mesajgönderen TurkmenCopur » 07 Kas 2011, 04:36

Sevgili Kardeşlerim,

Sitemizin facebook sayfasını, insanlarımıza daha hızlı ulaşmamız ve sitemizin tanıtımı için açılmıştı.

Amacımız bütün facebook üyelerimizin, paylaşımlarını http://www.turktoresi.com 'da yapmasını sağlamaktır, bu sayede facebook'a bağımlı kalınmıyacaktır.

www.turktoresi.com isimli sitemiz, geniş bir veritabanına sahip olmasıyla beraber, ayrıca bir forum sitesidir, ve burada üye olan herkez ilgili bölümlerde istediği paylaşımı yapabilir. Sizden ricam, sitemizdeki bölümlerle ilgili paylaşımlarınız olursa, bunları lütfen hem http://www.turktoresi.com sayfamızda, hemde facebook sayfamızda paylaşınız.


Mesela R.T. Erdoğan ile bölümüyle ilgili bir paylaşımınız(haber, bilgi, belge, vs...) olursa bunu "2002-2011: Cumhuriyetimizin 7. İhanet Dönemi" isimli bölümümüzde yeni bir başlık açarak paylaşabilirsiniz.

Yada herhangi bir başlığa yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

12 Eylül 1980 Darbesiyle ilgili paylaşımınız olursa "1974-1980: Cumhuriyetimizin 3. İhanet Dönemi" bölümümüzde paylaşabilirsiniz. GökTürk Atalarımızla ilgili paylaşımınızı "Gök-Türk İmparatorluğu Bölümü" bölümümüzde, vs... paylaşabilirsiniz.

www.turktoresi.com sayfamızın üye sayısının ve kaliteli paylaşımların büyümesi demek, daha çok insanımızın, yayınladığımız bilgilerden haberdar olması demektir.

Saygılar ve Sevgiler
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir