Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yabancı Gizli Servisler Tarafından Kullanılan İmamlar

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Yabancı Gizli Servisler Tarafından Kullanılan İmamlar

Mesajgönderen TurkmenCopur » 05 Tem 2012, 03:59

Yabancı Gizli Servisler Tarafından Kullanılan İmamlar

imamların gizli servisler tarafından kullanıldığı hususu, bilinmeyen bir durum değildir. Soğuk savaş döneminde Erzurum Ulu Camii imamı on bir yıl Sovyetler Birliği hesabına casusluk yaptıktan sonra yakalanmış ve tutuklanmıştır. Yani imamların, din adamlarının bu işlerde gizli servisler tarafından kullanıldığı, bilinen bir husustur.

Şimdi hep 1993-1994 yılları Güneydoğuda ne oldu vs diyorlar ya. Silopi’de görev yaptığımız o dönemde, Görümlü köyü baskınında, çatışmada bir terörist öldürüldü. Öldürülen terörist köyün imamı çıktı. Karakola saldıran PKK’lı teröristlerden biri köyün imamı çıktı. Askerler öldürülen teröristin köyün imamı olduğunu gördüklerinde şaşırmışlar. Bu imam teröristin üzerini aradıklarında ise, cebinde bir haç bulmuşlar. Bunların hepsi yazıldı, çizildi. Adam köyün imamı. Ama cebinden haç çıkıyor. Bunlar işte din adamlarının bu işlerde nasıl kullanıldığını gösteriyor.

Biz ne diyoruz? Dindar insan, saygı duyulacak insandır. Fakir çocukları okutan, iş güç sahibi yapan insanın, değil eli, ayağı bile öpülür. Ama sen o çocukları kullanıp yabancı ülkelerin amaçlarına hizmet edersen, bunun ne dinle alakası vardır, ne de insanlıkla alakası vardır. Bu hainliktir.

Yine din adamlarının nasıl kullanıldığını anlatıyoruz. Yorgo Andreadis, 1936 Selanik doğumlu bir yazar. Karadeniz’de yaşayan Müslüman görünümlü insanların birçoğunun Hıristiyan ve Rum olduğunu, din adamlarının gündüz imam, gece ise papazlık yaptığını, gizli din taşıyanlar kitabında belgeleriyle anlatıyor. Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Çoğu ülkenin hedefiyiz. Bunlarla mücadele etmemiz için, güçlü bir ordumuz ve güçlü bir istihbaratımız olması lazım. Bütün olayın özü bu.

Kaynakça
Kitap: AKP ve GÜLEN'İ KURTARMA PLANI
Yazar: Serdar Öztürk
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir