Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fethullahçı Hainlerden TSK'nın Aldığı Haklı İntikamın Sonucu

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Fethullahçı Hainlerden TSK'nın Aldığı Haklı İntikamın Sonucu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Eyl 2015, 17:51

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek: Demokraside cemaat olmaz!

01 Eylül 2015 Salı 17:10

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Koza İpek Grubu’na yönelik operasyona ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

Açıklamasının satırbaşları şöyle:

Demokrasi, yalnızca bir hükümet rejimi değildir; toplumsal bir sistemdir. Tarihsel olarak bakarsanız, demokrasi kraldan, padişahtan, senyörden, beyden, ağadan, cemaatten ve tarikattan, özetle Ortaçağın bütün toplumsal kurum ve ilişkilerinden kurtulmaktır. İnsan haklarının ve özgürlüğün toplumsal temeli budur. Amerikan Devriminin ve Fransız Devriminin İnsan Hakları Bildirileri, bu devrimci temel üzerinde hayata geçirilmiş ve ilan edilmiştir.

FRANSIZ VE TÜRK DEVRİMLERİNDE DEMOKRASİ

Jan Jacque Rousseau’nın “İnsanlar özgür doğar, özgür yaşar” tanımı, demokrasinin tarihsel tanımıdır. Özgür doğmanın toplumsal-ekonomik anlamı, padişahın kulu, ağanın marabası, şeyhin müridi olarak değil, özgür yurttaş olarak doğmaktır. Yalnız özgür doğmak da yetmez, Ortaçağ kurumlarına bağımlılıktan özgür yaşayacaksınız.

Mazlum milletlerin ikinci demokrasi dalgası, Fransız Devriminden farklı olarak, emperyalizme karşı bağımsızlık savaşlarıyla gelmiştir. Ortaçağ ilişkilerine son vermek için, öncelikle emperyalizmden kurtulmak gerekmiştir.

Atatürk’ün tanımı da, demokrasinin tarihsel-toplumsal içeriğini vurgular: “Türkiye, şeyhler, müritler, mensuplar ülkesi olamaz.”
Hep yanlışlıkla “meczup” diye yazılır, meczup değil mensuptur o sözcük. Atatürk’ün Bütün Eserleri uzmanları, özgün Eski Türkçe metni okumuş ve düzeltmiştir. Mensup, bir kuruma, bir topluluğa intisap etmiş olmayı, bağlanmış olmayı ifade eder. Mensup sözcüğünün özel anlamı, şeyhe, tarikata, cemaate bağlılıktır. Atatürk, demokrasiyi, Ortaçağ kurum ve ilişkilerinden kurtulmak olarak tanımlamıştır, tıpkı Rousseau gibi.

BOYALI DEMOKRASİ

Siyasal rejim olarak demokrasi ve özgürlükler, ancak ağalara, cemaatlere ve tarikatlara bağımlıktan kurtulmuş yurttaşlarla olur.
Siz marabaların, yanaşmaların, müritlerin ve mensupların önüne istediğiniz kadar sandık koyun, oy kullandıktan sonra istediğiniz boyayı sürün mensupların parmaklarına, demokrasi yapamazsınız.

Siz, etnik terörü ve mezhep ayrılıkçılığını kışkırtarak millî devleti yıkma girişimlerinizi turuncu boyalara boyayıp “demokrasi” diye yutturamazsınız.

Demokrasi parmağa sürülen boyayla ya da “renkli devrimler”le değil, padişahların tahtını devirerek, ağalığı, şeyhliği, tarikat ve cemaat mensupluğunu ortadan kaldırarak kurulur. Demokrasi, devrimlerle gelmiştir tıpkı Fransa ve Türkiye örneklerinde olduğu gibi. Saltanatlar devrilmiş, saraylar basılmış, taçlar yerlerde yuvarlanmış, senyörlerin şatoları yıkılmış, demokrasi öyle kurulmuştur.

KATLEDİLEN DEMOKRASİ
Türk Devrimi, Hanedanın mülküne el koymuştu; tekkeleri zaviyeleri ortadan kaldırmıştı; beyliğe, ağalığa yalnız unvan olarak değil, toplumsal ilişki olarak son vermek için çok önemli uygulamalarda bulunmuştu. Kemalist Devrimin yıkımı sürecinde demokrasi katledildi, Türkiye “mensuplar ülkesi” haline getirildi.

Şimdilerde tarikatlara, cemaatlere, mezhep ayrılıkçılığına, etnik bölücülüğe, cümle yobazlığa ve her tür çürümeye “demokrasi” püskülü takılıyor. Bu ters demokrasiye, Mehmet Ali Aybar büyüğümüz, “Ağa ve komprador demokrasisi“ derdi. Mihri Belli Ağabey, “Filipin Tipi Demokrasi” diye tanımlardı. Doğan Avcıoğlu, “Cici Demokrasi” adını takmıştı.

Emperyalist tahakküm, Mazlumlar Dünyasında tarikatlara, cemaatlere dayanıyor. Emperyalizmin merkezlerinde bile, Orta Çağ ilişkileri hortlatıldı. Bugün “modern” denen ülkelerde dahi, falcılıktır, büyücülüktür aldı yürüdü. Devrimler çağında kuytuya ve izbeye gizlenen en karanlık güçler, küreselleşme döneminde saltanat sahibi oldu ve özgürlüğü boğuyor.

GLADYO’NUN DEMOKRASİSİ

Türkiyemizde aynı olayı 1945’ten bu yana, özellikle 1980’den beri yaşıyoruz. Kemalist Devrimin yükseliş döneminde karanlık köşelere saklanan cemaat şeyhleri, Devrimin yıkım döneminde sistemin tahtına oturtuldu. ABD emperyalizmi Gladyo denen gizli hükümetinde Fethullah Gülen gibilere özel görevler verdi. Küresel bağlantılı şeyhler, polisin, yargının, sermayenin ve toplumun içinde saltanat kurdu. Atıf Efendilerin, Şeyh Saitlerin, Seyyit Rızaların heykelleri dikildi. Toplum cemaat ve tarikatların pençesinde denetim altına alındı.
Ve şimdi kimi ilericilerimize bakıyoruz, “insan hakları” adına cemaat özgürlüğünü savunur hale geldiler.

CIA Demokrasisi işte böyle oluyor:

Emperyalizm hangi kurumlara ve ilişkilere dayanıyorsa, onlara özgürlük!
Gladyo, hangi cemaatleri kullanarak devletin içinde yuvalandıysa, onlara özgürlük!
Balyoz ve Ergenekon tertiplerinde kimler özgürlükleri katlettiyse, onlara özgürlük!
ABD emperyalizmi kimleri Millî Devletin üzerine sürüyorsa, onlara özgürlük!

DEMOKRASİNİN DÖRT OLMAZI
İşçiler, köylüler, kamu emekçileri, askerler, sanayici ve tüccar ezildiği, kenarlara itildiği zaman, “demokrasinin icabıdır” diyorlar. TSK Komutanları ve İşçi Partisi (Vatan Partisi) önderleri duvarlara hapsedildiği zaman, başta Tayyip Erdoğan, sistem partileri hep birlikte “Darbeciler yargılansın” diye F Gladyosunu desteklediler. Ama ABD’nin dünya ölçeğinde kullandığı F Cemaatine dokunulunca, emperyalist demokrasinin bütün yandaşları sahneye çıktılar!
Türkiye, Gladyo’nun ülkesi olamaz!
Türkiye, cemaatler ve şeyhler ülkesi olamaz!
Türkiye, etnik ve mezhepsel bölünme ülkesi olamaz!
Türkiye, Sıcak Para Diktasının ülkesi olamaz!
Onlara özgürlük varsa, halka özgürlük olmaz.
Bugün demokrasi, ancak bu Dört Olmaz üzerine kurulabilir.

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/va ... 73589.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı Hainlerden TSK'nın Aldığı Haklı İntikamın So

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Eyl 2015, 17:52

Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin: Bunun basın özgürlüğü ile alakası yok

01 Eylül 2015 Salı 16:09

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Pekin, Koza İpek Grubu’na yönelik operasyonları değerlendirdi

Pekin, “Ben İstihbarat Başkanlığı yaparken de bu grubun Türk Silahlı Kuvvetleri’nin aleyhine büyük yayınlar yaparak Ergenekon ve Balyoz kumpasları için ortam hazırladığını biliyorum. Bu gruba ciddi paralar aktarıldığını da biliyorum. Yoksa küçücük bir matbaa nasıl böyle bir medya gücü haline gelebilir. Ben bunun basın özgürlüğüyle alakası olmadığını düşünüyorum ve operasyonları destekliyorum. Yaptıkları işin basın faaliyeti ile alakası yok. Tamamıyla Batı’nın isteklerini yürürlüğe koyuyorlar.” ifadesini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/em ... 73572.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı Hainlerden TSK'nın Aldığı Haklı İntikamın So

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Eyl 2015, 17:52

Akın İpek yurtdışına kaçtı!

Hakkında gözaltı kararı olduğu öğrenilen Akın İpek'le ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı kaynaklarından açıklama geldi. Savcılık kaynakları, İpek’in “30 Ağustos tarihinde Esenboğa’dan yurtdışına çıkış yaptığını tespit ettik” dedi. Koza İpek Grubu'ndan ise iddialar yalanlandı.

01 Eylül 2015 Salı 15:59

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı kaynakları, terör örgütü yöneticisi olmakla suçlanan Akın İpek'in yurtdışına kaçtığını belirtti.

'FETÖ' yöneticisi olmak, terörizmin finansmanı, zimmet ve terör örgütü propagandası yapmak suçlarıyla yürütülen operasyonda, şirketlerinde arama yapılan İpek'in 2 gün önce yurt dışına çıktığı öğrenildi.

Akın İpek hakkında gözaltı kararı bulunduğunu belirten savcılık kaynakları “Akın İpek'in 30 Ağustos tarihinde Esenboğa’dan çıkış yaptığını tespit ettik” dedi. Koza İpek grubu ise bu açıklamayı yalanladı.

Mahkemenin verdiği arama el koyma kararında, “Şüpheli Hamdi Akın İpek’in ortaklığı bulunan şirketlerin 2010-2015 yılları arasındaki karar defterlerine, bilanço, gelir gider tablosu ve detay mizanlarına, banka hesap hareketlerine, defterler dışında tutulan muhasebe kayıtlarına el konulmasına" hükmedildi.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/ak ... 73569.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Re: Fethullahçı Hainlerden TSK'nın Aldığı Haklı İntikamın So

Mesajgönderen TurkmenCopur » 01 Eyl 2015, 17:53

Kazdığı kuyuya düşenler

Atalarımız ne de güzel söylemiş: “Az kaz, uz kaz; kuyuyu kendi boyunca kaz!”

FethullahçıGladyo, Türk milletine öyle bir kuyu kazdı ki şimdi kendisi oraya düştü ve çıkamıyor.

Arkasında Amerika var; Avrupa Birliği var…

Ama kuyuyu öyle derin kazmış ki iki büyük gücün ve yerli ortaklarının omzuna bastığı haldeelleri dışarı ulaşamıyor.

Bugün İpek Grubu denilen Fethullahçı yapıya karşı polisin başlattığı operasyonu düşününce aklımdan neler geçti, neler…

Şimdi Tayyip Erdoğan’ı eleştiriyorlar ya…

Bu yolları ona Fethullahçıpolisler, savcılar, yargıçlar öğrettiler…

***

Hatırlayın, 21 Mart 2008 sabahını hatırlayın…

Hem de bir Nevruz sabahı…

Saat 04.30…

Daha ortalık karanlık…

Şu an yurt dışına kaçmış olan Fethullahcı Savcı Zekeriya Öz yazmış emri; vermiş kendi örgütünden polislerinin eline…

O polis sabahın köründe, kurt kuş uyur iken İstanbul’da İlhan Selçuk’un evini basıyor.

İlhan Selçuk 83 yaşında…

Kapısında da koruma polisi bekliyor.

Ama Fethullahçı örgüt onu terörist yapmış bile… Sanki o kaçacakmış gibi bir hava yaratmak için hasta ve yaşlı insanı bir katili yakalar gibi yakalamaya gidiyor.

Ve gözaltına alıyor.

Avukatları görüşmek istiyorlar; zalim savcılar ve hakimler bunu reddediyorlar…

***

İlhan Selçuk tek değil…

Ankara’da yine sabahın köründe Doğu Perinçek’in evi basılıyor. Bir partinin genel başkanı olmasına karşın onu da azılı suçlu gibi götürüyorlar.

Sadece o mu?

Başka bir polis ekibi de Ulusal Kanal’ı ve Aydınlık’ı basıyor. Tıpkı Moğol Ordusu gibi malzemeleri yağmalanıyor. Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmesi Ferit İlsever, Aydınlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Serhan Bolluk, gazeteci Adnan Akfırat da azılı caniler gibi götürülüyorlar.

Türkiye susmuş, gazeteciler şaşkın ve suskun…

O sabah haberleri öğrenince tavır almaya karar veriyorum. Çalıştığım Çukurova Grubu’nun televizyonu olan SKY Türk’e çıkıyoruz Mustafa Dolu ile birlikte… “Eğer İlhan Selçuk’u, Doğu Perinçek’i terör örgütü üyesi olmaktan tutukladı iseniz bizi de aynı suçtan tutuklayın!” diye meydan okuyoruz.

Peşinden Ulusal Kanal’a gelip önünde aynı biçimde meydan okuyoruz… Demirtaş Ceyhun üstadımız bizleri kucaklıyor… Turhan Özlü de öyle… Hep birlikte Haçlı saldırısını göğüslüyoruz.

Çünkü; yapılanların tamamen bir CIA operasyonu olduğunu biliyoruz. Hedefe laik ve Kemalist Türkiye’nin konulduğunun farkındayız. Bu saldırıda Fethullahçıların yönlendirici, Erdoğan’ın maşa haline geldiğini de anlıyoruz.

Özellikle yurtsever kesime karşı Nevruz sabahı operasyon yapılmasının anlamını pek açık biliyoruz. Bunun bölücülere bir mesaj olduğunu çözüyoruz…

Lakin;FethullahçıGladyo’ya bunlar yetmiyor; yeni yeni saldırılarla Ulusal Kanal ile Aydınlık’ta kim var ise içeri alıyorlar; idamlık suçlarla kamuoyunun önüne atıyorlar.

Sadece bu mu? Tuncay Özkan’ın elindeki Kanaltürk, maliye ve polis baskısı ile alınıp Akın İpek’e veriliyor. Ve burası FethullahçıGladyo’nun propaganda merkezlerinden birisi gibi çalıştırılıyor.

Fethullahçı Medya, en vicdansız saldırılarla Cumhuriyet’i, Aydınlık’ı, Ulusal Kanal’ı kötülüyorlar. TRT’nin bütün kanalları, Samanyolu TV, Zaman Gazetesi,CIA’nın kurdurduğu Taraf Gazetesi, İpek Grubu’nun Bugün Gazetesi ve televizyonu,

Kanaltürk’ü tam bir darbeci zihniyetle yayın yapıyor. Fethullahçı polisin Amerikalı ajanlarla birlikte imal ettikleri sahte belgeleri, gerçekmiş gibi yayımlıyorlar. Pis bir kara propaganda ile kamuoyunu kandırıyorlar.

Amerika-Fethullahçı örgüt-Tayyip Erdoğan ve PKK işbirliğinde Türkiye, koyu bir karanlığa doğru sürükleniyor…

Peşinden Balyoz geliyor; askeri casusluk davaları geliyor; yetmiyorOda TV operasyonu başlatılıyor; buradaki gerçek gazeteciler terörist gibi içeri tıkılıyorlar.Nedim Şener ve Ahmet Şık tutuklanıyor; polis şefi Hanefi Avcı bile solcu terörist gösterilip susturulmak isteniyor. Fenerbahçe’ye karşı da aynı çete, şike adı altında operasyon başlatıyor.Akın İpek’in, abisi Tayyip Erdoğan yardımı ile Tuncay Özkan’dan bağırta bağırta aldığıKanaltürk; spor programı adı altında Fenerbahçe’yi çökertecek yayınlar yapıyor. Bu süreçte öbür Fethullahçı medya da masum insanların üstünde horon tepiyor… Sahte belgeleri gerçekmiş gibi utanmadan yayımlıyor. Tayyip Erdoğan’a yol gösteriyor; onu şişiriyor; medyayı, polisi, yargıyı, adliyeyi kuşatıp teslim alması konusunda cesaretlendiriyor. Bu işte sözde demokrat satılık liberalleri ve solcu eskilerini de kullanıyorlar.

***

Özellikle Suriye kavgası ile Erdoğan’ınMüslüman Kardeşler’euyan tekfirci yüzü ortaya çıkıyor; ABD onu devredışı bırakmaya karar veriyor. Ve kılavuz Fethullah ile kılıç Erdoğan’ın arası açılıyor…

Erdoğan, kimi nasıl işler çevirerek ezeceğini öğrenmiş ya… Sıra geldi Fethullahçı çeteye…

Açık söylüyorum: Bu savaşta, bu zalim çeteye asla acımıyorum. Türkiye’nin başına 40 yıldır bela oldular. Bu savaşı yitirirlerse Türkiye kazanacaktır…

Tayyip Erdoğan’a gelecek olursak…

Merak etmeyin er geç bu millet onu da geldiği yere gönderecektir…

Rıza Zelyut
ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/kazdigi-k ... ,4650.html
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26


Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir