Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Kırgız Halkı Cemaati de Devirdi

Burada Amerika'da yaşıyan, ve Amerika'nın uşaklığını yapan Fethullah Gülen hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz. Kendisi CIA'yla iç içedir ve resmen bir CIA elemanıdır.
Fethullah Gülen, İslam Dinimiz ve Türk Soyumuz gibi en büyük değerlerimizi kötüye kullanarak iyi niyetli halkımızı kandııyor ve Amerika'ya hizmet eden bir cemaat'e köle yapıyor.
Devletimiz içinde bu cemaat'ten olan ve Türkiye Cumhuriyetimizin geleceğini tehlikeye atan insanlarımıza bunu sormak istiyorum: "ALLAH AŞKINA, Amerika gibi şeytana tapan ve bizzat şeytanın askerleri olan bir devlet'e hizmet etmenin neresinde Müslümanlığımız vede Türklüğümüz vardır?". Bu sorunun cevabının çok net olmasıyla birlikte, insanlarımızdan ricam, Türkiye Cumhuriyeti'mizin Tam Bağımsızlığı için, LÜTFEN AMERİKA'YI VE FETHULLAH GÜLEN'İ BOYKOT EDİN VE LANETLEYİN!!!!!!!

Kırgız Halkı Cemaati de Devirdi

Mesajgönderen TurkmenCopur » 10 Nis 2011, 15:26

KIRGIZ HALKI CEMAATİ DE DEVİRDİ

Resim

Kırgızistan'da yaşanan halk ayaklanması ABD'ye yakın Bakiyev iktidarını devirdi. Ancak olaylarda zarar görenlerden biri şüphesiz Gülen Cemaati idi.
Eski yönetimle ilişkileri oldukça iyi olan cemaatin Kırgızistan'da pekçok lise ve üniversitesi bulunuyor. Bu okullarda ülkenin elitlerine eğitim veren cemaat okullarını ABD'nin desteklediği sıkça dile getirilen bir iddiaydı.

Ayaklanmaya bakılırsa tahip edilen pekçok şirketin cemaate yakınlığı dikkat çekiyor. Başbakan Erdoğan ile yakın ilişkisi ile sık sık gündeme gelen Remzi Gür'ün alışveriş merkezi de ayaklanmada talan edildi.

Yeni yönetimin cemaatin faaliyetlerinden rahatsız olduğu biliniyor. Eğer Kırgız Devrimi, geri adım atmazsa cemaatin Kırgızistan'da uzun süre daha kalamayacağı konuşuluyor.

Odatv.com
12.04.2010 12:24

http://www.odatv.com/n.php?n=kirgiz-hal ... 1204101200
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Fethullah Gülen Terör Örgütü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir