Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Gülen Üfürüyor

Burada Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam Hakkında Raporlar hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Gülen Üfürüyor

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Tem 2012, 00:06

Gülen Üfürüyor

Jinekolog Dr. Alp Nuhoğlu'nun 6,5 aylık doğan bebeği sağlık sorunları yaşıyordu. Nuhoğlu, bebeği için; "Bebeğimiz Ali'nin kafasında kanama riski var, öyle olursa bebek sakat kalır. Bu durumda bebeği yaşatmamakta yarar var" diyordu.

Alp Nuhoğlu, bir iş için Amerika'ya gidiyor, tabi yanında İhsan Kalkavan'la!.. İhsan Kalkavan, "Buraya kadar gelmişiz, hadi kalk Fetullah Hoca'nın yanına gidelim" şeklinde teklifte bulunuyor. Gidiyorlar, yemek yiyorlar, sosyetik jinekoloğu baş köşeye oturtuyorlar.

Böyle olunca Nuhoğlu, hemen Gülen'in çok özel bir adam olduğunu anlıyordu, özel bir adam yani Gülen, kendi duasının yazılı olduğu bir "altın"ını Nuhoğlu’na veriyor ve şöyle diyordu:

"Bunu al oğluna tak. Merak etme iyi olacak"

Jinekolog şaşkınlık üzerine şaşkınlık yaşar, çünkü millet, Gülen ile görüşmek için iki-üç ay sıra bekliyormuş. Ama kendisi anında görüşür. Bakın şu Allah’ın işine ya da Gülen'in gidişine!...

Nuhoğlu asıl şaşkınlığı yurda döndükten sonra yaşar, bir de bakar ki bebeği iyileşmiş, karısı bebeğe süt vermiş, bebek de o sütü rahatlıkla yutmuş. Daha başka kimler yutmuş hep beraber izleyelim.

Şaşkınlığı geçen Nuhoğlu, hemen teşekkür etmek için Fetullah'ı aramaya başlar, ancak ulaşamaz. Ulaşamayınca da Gülen'in yardımcılarına bebeğin sağlıklı olduğu müjdesini verir ve teşekkürlerini sunar.

Ve ardından bebeğin Fetullah'ın üfürüğü ile geçtiği muştusunu basına üfler.

Fetullah'ın okuyup, üfleyerek verdiği altın sadece bebeği iyileştirmekle (!) kalmıyor, uzun zamandır Kıbrıs'ta sürüncemede olan ruhsat işlerini de hallediyordu. Nuhoğlu'nun Kıbrıs'ta açmak istediği tüp bebek merkezinin önündeki engelleri de kaldırıyordu...

Üstelik Nuhoğlu, daha altını bebeğine takamadan bu kadar faydasını görüyor ve şöyle konuşuyordu:

"Şu an bebek hastanede olduğu için orada kaybolmasın diye üzerine şimdilik takmadım. Biri gider bebeğin üzerinden alır ondan sonra üzülürüm. Bu yüzden bebek eve gelince hemen takacağım."

Kaynakça
Kitap: AMERİKADAKİ İMAM
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir