Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

İnkar Ettiği Raporu

Burada Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam Hakkında Raporlar hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

İnkar Ettiği Raporu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Tem 2012, 00:14

İnkar Ettiği Raporu

Fetullah Gülen, hakkında istihbarat birimlerince hazırlanan ve Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı gibi makamlara da iletilen bilgi notunda yer alan, Psikiyatri Kliniğinden aldığı raporunu sürekli olarak reddediyor ve “böyle bir rapor varsa ortaya çıkarın” diye iddialı bir şekilde konuşuyordu.

Gülen’e kendine olan yakınlığı ile bilinen “Aksiyon” dergisinin 6-12 Haziran 1998 sayılı nüshasında yine kendi ağzından; “Allah aşkına ve lütfen bu raporu ibraz etsinler!...” şeklindeki açıklamalarıyla psikiyatri kliniğinden aldığı raporu inkar ediyordu, inkâr furyası bununla da kalmıyor, Lynne Emily Webb isimli biri tarafından kaleme alınan ve Zaman Gazetesi tarafından da okuyucularına dağıtılan “iftiranın Değişmeyen Mantığı” adlı kitabın 129. Sayfasında ve İ. Adil tarafından yazılan “Fetullah Gülen Gerçeği” adlı kitabın 260. Sayfasında yine aynı sözler ve yine aynı imla hatalarıyla bu rapor inkâr ediliyordu.

Oysa, “dürüst, namuslu, güvenilir din adamı” v.s., vs. olarak tanıtılan Fetullah Gülen bu raporu almış, rapor eski tarihli olduğu için “imha edilmiştir” şeklindeki düşüncesiyle de gerçeklere takla attırmaya çalışmıştı. Şimdi Gülen’in “Allah aşkına ve lütfen bu raporu ibraz etsinler” şeklindeki isteğini de kırmadan bu raporu ibraz edeyim:

Eyüp Hükümet Tabipliği, 27.2.1981 tarihinde Gülen’de gördüğü patolojik bozukluklar üzerine kendini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Kliniğine sevk etmişti. Burada Uzman Doktor Müfit Uğur ekibi ile birlikte Gülen’in şikayetleri doğrultusunda kendisine “Reaktif Ankisiyete hali” teşhisini koyarak, 20 gün istirahat veriyor, ilaçlarını düzenli olarak kullanmasını ve tedavisini aksatmamasını söylüyordu.

Gülen’in hastalığının Türkçesi; “Sürekli olarak tekrarlayan korku”dur. Gülen, bu nedenle olacak adının MİT raporunda geçtiğini haber alır almaz sağlık nedenlerini bahane ederek Amerika’ya uçuyor, döndükten bir süre sonra bu defa hakkında açılan soruşturmanın ardından yine sağlık sorunlarını bahane ederek sanki ülkemizde doktor kalmamış gibi, Amerika’ya bir kere daha hicret ediyordu.

Kaynakça
Kitap: AMERİKADAKİ İMAM
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir