Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Fetullah ve Aids

Burada Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam Hakkında Raporlar hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Fetullah ve Aids

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Tem 2012, 00:18

Fetullah ve Aids

Alpaslan Işıklı, "Said Nursi, Fetullah Gülen ve Laik Sempatizanları" adlı kitabının 73. sayfasında Gülen’in İslam adına fetvalar uydurmasını şöyle yorumluyordu:


"Fetullah Gülen, İslam’ın özgün ve geçerli kaynaklarında bulunmayan pek çok kural icat etmiştir.

Örneğin, İslam’da kime şehit denileceği bellidir. Gülen, buna bir ilave yapıyor ve diyor ki: “AIDS virüsü gayrı meşru yollar dışında kaza ile kan nakli gibi endirek yollarla bulaşırsa ve insan da bundan ölürse, şehid olur.” Hadi bunu kabul ettik diyelim, bu takdirde birisi çıkıp “hepatitten, difteriden ölenlere haksızlık olmuyor mu, AIDS’e niçin ayrıcalık tanınıyor” derse, buna ne yanıt verilecektir.

Kaldı ki, her AlDS’li kan nakli gibi yollardan kaptım yalanına sarılırsa, sonuç ne olacaktır?

Gülen, Işıklı’nın 1998 yılındaki AIDS ile ilgili sorusunun etkisinde kalmış olacak ki, 2008 yılında Faruk Mercan ile röportaj benzeri bir tarzda çıkan Fetullah Gülen adlı kitapta; “AIDS’e ve kansere çare bulanlar cennete gider” diyordu. Böylece hepatit ve difteri cennet kapısına alınmasa da kanser, AIDS’in hatırına cennete gitme vasıtası oluyordu.

Gülen, homoseksüel Haham yamağı olan yardımcısı Tuncay Güney’in AIDS riski taşıması dahil kendince bazı nedenlerle dinde devrim yapıyor, AlDS’lileri direk cennete gönderiyordu. Herhalde Tuncay Güney’i gönderirken, “Ergenekon Şırınga ile AIDS bulaştırdı” yalanının ardına sığınmanın alt yapısı, böylece bizzat Gülen tarafından hazırlanıyordu.

Kaynakça
Kitap: AMERİKADAKİ İMAM
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı
 
Mesajlar: 13983
Kayıt: 29 Eki 2010, 17:26

Dön Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir