Türk Siyaseti ve Türkiye Siyasi Tarihi - Video Projesi - Türk ve İslam Tarihi - Türk Dna'sı

Yağmurcu

Burada Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam Hakkında Raporlar hakkında önemli başlıklar bulabilirsiniz.

Yağmurcu

Mesajgönderen TurkmenCopur » 20 Tem 2012, 00:23

Yağmurcu

Gülen, hakkında Ankara DGM tarafından soruşturma açılınca sağlık sebeplerini bahane ederek tüydüğü Amerika’da bir ilki gerçekleştiriyor, yağmur duasına çıkardığı arkadaşları ile ABD’yi kuraklıktan kurtarıyordu (!?)

Gülen, dua etmeye kendisinin gitmediğini belirtiyor, arkadaşlarını gönderdiğini ilk gün yağmur yağmayınca “üç gün devam edin yağacak” dediğini söyleyerek, gaybdan haber verdiğini, “Gaybı Allah’tan başka kimse bilmez” kuralını tanımadığını şu sözleri ile ilân ediyordu:

“Geçen yıl burada (ABD) kuraklık vardı. Uzun süre arkadaşlara yağmur duasına çıkmalarını söyledim. Kendim gitmedim, neme lazım ben çıksam yağmayabilirdi... Arkadaşlar çıktılar, ilk gün yağmur gelmedi. Kendilerine, “İlk gün hemen gelseydi bunu kendinizden ve duanızdan bilebilirdiniz. Üç gün duaya devam edin dedim. Üçüncü gün yağdı.”

İsmail Ünal tarafından yazıldığı ileri sürülen ve Işık Yayınlarından çıkan Fetullah’ın seyir defteri düzeninde yazılmış, “Fetullah Gülen’le Amerika’da Bir Ay” adlı kitapta da bu yağmur yağdırma işi Fetullah’ın dilinden anlatılıyor, bu kitaptan alıntı yapan Milliyet Gazetesi ise ne hikmetse bu bölümün altındaki ayrıntıyı es geçiyordu.

Fetullah’ın yağmur yağdırma masalının anlatıldığı kitabın 51. sayfasının sonunda onun bu saçmalığı anlattığında, şekerinin 40 düzeyinde olduğu belirtiliyordu. Gülen, kendi kendinin Brütüs’ü olduğunu bir kere daha belgeliyordu.

Çünkü;

Şeker hastalığı ile uzaktan yakından ilgili olan herkes bilir ki, şeker seviyesi 40 ve 40'ın altına düşünce beyinde zedelenmelerin, hafıza kaybının oluşmasının yanında en önemli unsurun da "hayal görme ve uydurma" gibi davranış bozukluklarının meydana geldiği gerçeğidir.

18 Nisan 2009 tarihli Sözcü Gazetesi'nde "Doktorunuz diyor ki" adlı köşesinde, Prof. Dr. George Lexington şeker düşmesi konusunda şu bilgileri veriyordu:

"Şeker yüksekliği kadar şeker düşmesi de önemli sonuçlar doğurabilir. Şeker düşmesi beyinde hasara ve hatta ölüme yol açabiliyor..."

Kaynakça
Kitap: AMERİKADAKİ İMAM
Yazar: Ergün Poyraz
Kullanıcı avatarı
TurkmenCopur
Genelkurmay Başkanı
Genelkurmay Başkanı

Dön Amerika'da Yaşayan Hristiyan İmam

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir